Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy mindenkinek mások...

Tudom, hogy mindenkinek mások az igényei, de te bevállalnád?

Figyelt kérdés
320e forint (lenne) a bevételünk, te vállalnál 3. babát? Kisközségben élünk, zöldséget, húst nem veszünk soha, mi termeljük. Annyira vágyom még (legalább) egy babára!
2014. jan. 12. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
IGEN :)
2014. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Mindenképpen.
2014. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
szerintem van aki ennél kevesebb pénzre is bevállalja a 3. babát és nem kisebbségi!
2014. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Határ eset, elég körülményektől függ.

Mennyi marad ebből hónap végén? Mert ugye annyi jut a harmadikra havonta

Mennyi a hiteletek rezsitek?

2014. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
ilyen kevés pénzre tuti nem.
2014. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem ez még 2 gyerekhez is épp elég.Lehet babakorban még azért kijöttök,bár ezt nem tudom elképzelni,de később biztosan nem,és lehet sokan bevállalják ennél kevesebbre,de attól még nem elég pénz.Persze mások az igények,de mondjuk kb 60ezret költötök élelmiszerre,mert azért 4en vagytok valamit venni is kell hiába termeltek télen azért lássuk be nincs zöldség,gyümölcs.Legyen a rezsitek kb 80ezer,ez már 140,akkor gyerekek étkezése legyen kb 45ezer max(3GYEREKNÉL),utazás nem tudom van-e autótok tehát erre számítok 30ezret egyéb kiadások legyenek 30 ezer 245 ezernél tartunk még nem volt benne a külön óra a sport,egyéb hobbi,hogy ugye nem csak az ebéd pénzt költitek a gyerekekre,nem volt benne,hogy magatokra is költetek ezekre van 75ezer,azt sem mondtad albérlet,vagy saját,van-e hitel,ha van autó annak mennyi a havi költsége,és még nem voltatok semmilyen programon ami fizetős.De ha szerintem kijöttök a te dolgod én nagyon alapnak számítottam a 60ezret ételre 5 főhöz.
2014. jan. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem!
2014. jan. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Ezt csakis Nektek kell tudni érezni.Mindenkinél más a norma.Van akinek alap a sportoltatás,nyelv tanfolyam és egyéb családi program pl játszóházak,fürdő stb ami igen pénzigényes még ha havonta 1 alkalommal mentek is.Mutatnak a tvben olyan családokat akik 10-16 an vannak baromi boldogan élnek,boldogabban mint a gazdag családokban felnőtt csemeték.Ez egy másik irigylésre méltó életforma.De ehhez is tudás kell hogy ezt levezényelje az ember.Az,hogy kaját adsz nekik és szépen öltözteted őket nagyon kevés a mai világban.Nekem 3 gyermekem van nagy kórkülönbséggel.Fősulira akarnak menni ami igen pénzigényes!Nem tudom fizetni pedig nem élünk rosszul.De az egy oltári nagy kiadás.Ha szeretnéd hogy világot is lássanak,nyelveken beszéljenek,továbbtanuljanak akkor érdemes még átrágni a dolgokat.De sokan fele ennyi pénzből bevállalja a 3.babát.
2014. jan. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

Mi havi 400.000 forintra nem vállaltunk 3. babát. (Azóta más lett a helyzet és a harmadikat várjuk.) Akkor úgy gondoltuk, hogy ennyi pénzbe nem fér 3. gyerek. Bénák voltunk. Nem volt hitelünk, de anyuékkal laktunk, 2 generációsban ugyan, de mégsem sajátban. A lányokat usziba hordtuk, csak az havi 40.000 ft volt. Próbáltunk egészségesebben élni és minden hétvégén ide-oda járni. Ebbe nem fért 3. gyerek. de mindenkinek mások az igényei és máshogy spórol.


Sajnos nekünk ez nem megy annyira, mint kellene. :( Barátainknál havi 300.000-re jött 3. baba. Simán kijönnek, semmit sem nélkülöznek a gyerekek, sőt. Nagyon ügyesen gazdálkodnak. Nincs hitelük, van saját ház, kocsik. Babakötvényt is fizetik.


Pont amiket megtermeltek, az kerül a legtöbbe, ha tudsz jól gazdálkodni én nem látom akadályát.

2014. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ,hogy mennyi a kiadásotok, van-e hitel, ha igen akkor mennyi.Mennyi marad meg ha befizettek minden számlát?
2014. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!