Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te adnád óvodás korú gyermeked...

Te adnád óvodás korú gyermekednek ezt az itatópoharat?

Figyelt kérdés

Egy nagy és egy kiscsoportos ovisnak szerintetek nem "gáz" egy ilyen itatópohár? Valakinek erről a típusról van tapasztalata?

Olyat szeretnék, ami könnyen tisztítható (nem penészedik a szívórészbe az ital) és a bogarak sem mennek bele nyáron, tartja a hőt egy darabig.


2014. jan. 13. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyiket?
2014. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen, de óvodásnak én már nem adtam soha itatópoharat.
2014. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi! Lemaradt:

[link]

2014. jan. 13. 14:03
 4/7 A kérdező kommentje:
A kulacsokkal bajban vagyok, mert sokszor folynak a szelepnél, a szívószálasok bepenészednek. Mindenképpen zárható kell, utazáshoz vagy a kertbe, amibe nem megy bele a darázs.
2014. jan. 13. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Sima fél literes üdítős flakon kupakkal? Az én 16 hónapos fiam simán tud belőle inni, egy óvodás meg pláne.

Ilyen itatópoharakat, amúgy 1-1,5 év körülieknél láttam.

2014. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindkét gyerekemnek ilyen van, a 20 hónaposnak és a 4 évesnek is. A 4 évesnek azért van, mert még két évesen kapta, de semmi baja és mert a kicsi is ilyenből iszik, hát akkor ő is. Nálunk ez a fajta nagyon bevált. Szerintem nem gáz, ha a gyerekek nem tartják gáznak. Amúgy szerintem a legjobb és legolcsóbb megoldás a Kubu Waterr üvege, az is tuti csöpögésmentes, azt is szoktuk használni.
2014. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én 4 évesemnek szoktam venni csőrös végű gyümölcslevet, 3decis általában, talán kubu, nem is tudom.

azt elmosogatom és pár hétig használjuk ha olyan, hogy messzebb útra megyünk vagy nyár van, stb. táskámba beállítom, nem folyik ki. aztán mikor már viseltes veszek egy másik italt, 250.-...

nagycsoportosnak nem vennék itatót, már sima fél literes ásványvizes üvegből is biztos tud inni, enyém legalábbis tud, gondolom akkor egy 6 éves is :)

2014. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!