Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a lánynevekről?

Figyelt kérdés
Lili, Luca, Lotti, Liza, Léna, Leona, Szofi, Szonja, Noémi, Nadin.
2014. jan. 14. 14:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Léna, Nadin jó. A többi nem tetszik, uncsik.
2014. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Uhh, hát nekem itt majdnem mindegyik tetszik :D Inkább azt írom, le, h melyik NEM tetszik, mert az kevesebb van :D Lotti, Leona, Szonja, nekem ezek nem tetszenek.
2014. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
A Lénát és a Szonját kivéve ezek mind babanevek... Tök cuki, meg minden, de nem passzolnak egy felnőtt nőhöz. Nem marad ám az a gyerek mindig fészbúkraposztolnivaló, rózsaszíntapadókorongoszoknis icipicilányka... Lehet, hogy elismert szívsebész lesz... Akkor már nem hangzik olyan jól a Lilike...
2014. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Mekkora egy p@araszt vagy. Felnőttként nem Lilikének fogják becézni, hanem simán Lili, és ha elismert szívsebész lesz nem a keresztnevén fogják szólítani, hanem, például: Dr. Kollár. Az én fiamat Lászlónak hívják, most Lacusnak becézem, de gondolom felnőtt korábban nem így fogják szólítani...
2014. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem a Liza nagyon tetszik. A többi is szép név, de azok nekem inkább csak szép átlagos nevek.
2014. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekem a Lili és a Leona tetszik a legjobban.

Ha már L betűs, akkor tetszik még a Liana, de miután megtudtam h Suzuki Liana, így már nem játszik nálunk..:)

Liannaként meg inkább nem..:)

2014. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Már elég rég kinéztem a Lénát,ezt szeretném a lányomnak adni, a Nadinon kívül a többi sem rossz név.
2014. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A Nadin nem fiú név? Csak azért mert a Hercegnő és a béka című mesében a herceget hívják Nadinnak.
2014. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Unalmasak, de szépek.
2014. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nadin biztos, hogy lánynév, mert anno egy tanfolyamon találkoztam egy Nadin nevű kislánnyal, akkor még én is gyerek voltam, de azóta tetszik.. szóval ha a szülei nem tévedtek akkor a kislánynak, akkor bizony lánynév :P

Olyan, mint a Hedvig, arra is sokan azt hiszik, hogy fiúnév, pedig nem is az vagy mint újabban az Erin, Dorin meg hasonlók. :(


Liána - ismerem a kérdésedet, írtam hozzá én is. Erről nekem is az autó jut eszembe, ezért nálam szóba se jött, holott mint láthatjátok, az "L" betűs nevek vannak többségben. Eszembe jutott még a Lina is. :)


Nekem ezek a kedvenc neveim. Elég hosszú Apuka vezetékneve, mindenképp rövid és találó nevet szeretné(n)k. Úgy gondolom, ezek már önmagukban is becézettek, nem kell túlcicomázni - Lilike, Lénácska, Szonjababa és társai. Ez a neve és kész, pont. Passzolnak a családnévhez és 50 év múlva néni utótaggal is elfogadható majdnem mind, nem? :)


Köszi

2014. jan. 14. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!