Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nevekről?

Mit gondoltok az ilyen nevekről?

Figyelt kérdés

Aglent, Alirán, Bahar, Béta, Elif, Árlen, Benke, Bere, Létó, Sáfély, Sudár, Erátó, Kilit, Mikolt, Györke, Ében, Móka, Miron, Ata, Témisz, Kara, Harka, Absa, Zejnep, Küne, Cseresznye, Hárs, Dió, Fahéj, Fehér, Móka, Március, Gesztenye, Torna, Ozora, Sáfrány, Göncöl, Szeder, Balzsam, Színes, Remény, Béke, Áldás, Amondó, Bojtorján

2013 december elején fogadták el ezeket a neveket, csak nekem furcsa, hogy egy gyermeket Cseresznyének vagy mondjuk Sáfránynak hívnak, még eldönteni se tudom hogy fiú vagy lány nevek-e, meg kicsit furán hangzana hogy pl: Nagy Torna vgay Fekete Móka.


2014. jan. 7. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán 3 van közte, amit el tudnék képzelni, bár én teljesen "hétköznapi" nevet adtam a gyerekeimnek.

De a nagy többségről úgy gondolom, hogy csak feltűnési viszketegség a szülők részéről.

2014. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Légyszi írjátok le amelyiket még-még eltudnátok képzelni saját gyerekeiteknek, bár én ezeket sose adnám a saját csemetéimnek.
2014. jan. 7. 12:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyiket sem tudom elképzelni a gyerekemnek, de van egy ismerősöm neki Áldás a kislány neve!
2014. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pont tegnap én is írtam ki ilyen kérdést,ezekkel a nevekkel. :D háááát borzalmasak
2014. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2014. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért egy Dió-Fahéj-Gesztenye, vagy Cseresznye-Szeder-Sáfrány kombóval inkább a cukrászdában állnék sorba, mint az oviban... :D
2014. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebből tudja valaki, hogy melyik fiú, és melyik lány név?
2014. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Most láttam hogy Gyömbér is benne van a nevek közt,Majd anyukája megkérdezi hogy Gyömbérke gyömbértea jólesz, és Hárs milyet inna?

Amúgy az Toma vagy Torna ,mert Toma név évek óta létezik, vagy elírás?

2014. jan. 7. 12:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvenc nevem a Mikolt. Szívesen adnám a kislányomnak, Miminek becézném. Viszont a férjemnek nem tetszik, így más nevet választottunk.


A többi név nem tetszik a felsoroltak közül.

2014. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy a Mikoltot korábban is lehetett adni, a többi névről nem tudok semmit:)
2014. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!