Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek finom tejeská...

Hogyan készítsek finom tejeskávét? Miből? Lányom 2 múlt reggelente tejet kapott de már nem nagyon issza meg gondoltam kipróbálom a tejeskávét.

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

tejeskávét 2 évesnek???? Oh my God....

Mondjuk a kakaó nem jutott eszwdbe?? mindneképp koffeinnel akarod tömni a kislányodat????

2014. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Maci kávé? Mondjuk abban van hozzáadott cukor is, de ha te mondjuk mással szeretnéd ízesíteni (pl. gyümöcscukor vagy nyírfacukor), akkor lehet kapni főzős cikória, vagy cikória+maláta kávékat, ami koffein mentes, azok is finomak.

Ilyen:

[link]

Van vanilia ízesítésű is.

2014. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, most nézem, hogy ezen az oldalon ott van a többi változat is az alján :).
2014. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Macikávéval pl.
2014. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Kedves elso! Koffeinmentes kávérol meg nem hallottál??? Nyilván nem rendes kávét akar adni a gyereknek.l.le

Kerdezo! Cikoriakavet kave, pl.

2014. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én dawuegberts kávét próbáltuk, annak van mentese, de nem jött be.


karamellát próbáltad? cukrot megolvasztod, picit pirítod, felöntöd tejjel és felforralod. ennek tuti sikere lesz :)

2014. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ma ci kávé, vagy Cikorina: ezek jók, de van bennük hozzáadott cukor.

Az Inka gabonakávé viszont finom is és cukormentes is.

OFF: első válaszoló egészen elképeszett, hogy azt gondolta, koffeines kávét akarsz adni a gyereknek.......

2014. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
egyszerüen nem értem miért kéne kávét adni egy gyereknek még nagyobbnak sem adnék, ha koffein mentes akkor sem, semmi értelmét nem látom. Adj kakaót vagy otthon készitett vaniliás tejet esetleg karamellás tejet.
2014. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hu az Inka kávé de finom:))
2014. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%
tejre sincs szüksége, tejeskávéra meg végképp nem
2014. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!