Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babámnak szeretnék egy Fischer...

Babámnak szeretnék egy Fischer Price tanuló kutyust venni. Érdemes, most múlt két hónapos?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondoltunk. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Megkérhetnék valakit, hogy mérje le, hogy hány cm egy ilyen kutyus? Köszönöm előre is a hasznos válaszokat!


2013. nov. 11. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kisfiam 9 hónaposan kapta. Sokáig nem érdekelte, hiába nyomogattam neki, rá sem nézett. Most 3,5 éves, nemrég volt egy időszak, pár hét, mikor elalvás előtt az ágyába játszott vele. Aztán ráunt, most megint csak a polcol áll.

Szerintem nagyon aranyos játék, már lányos változatban is gyártják. De mint minden játéknál, nem tudhatjuk, hogy szeretni fogja -e a kicsi, vagy sem.

2013. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt még megkérdezhetném, hogy a Tietek hány cm-es?
2013. nov. 11. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem ajánlom:(

Az összes tanuló játék fölösleges,mert ezeket a szülő is megtaníthatja a gyerekének,hiszen azért van vele otthon

(ne vedd személyeskedésnek:))

2013. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fél évesen kapta a lányom és most 2,5 évesen játszik vele, vagyis inkább énekel vele.

35 cm

2013. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első kislányom kb. 4 hónaposan kapta Bátyáméktól , ő nagyon sokáig nem játszott vele, nem érdekelte, most 2 és fél éves lesz. sokat nyomkodja, már tudja a modókákat... kisebbik lányom 10 hónapos, na ő viszont amióta csak meg tudja fogni imádja, sokat játszik vele, mondhatni nics olyan, hogy ha lerakom a földre ne menne oda érte... szerintem hasznos, bár ődzintén megmondva ha nem kapjuk ajándékba, és nem veszem meg, mert nagyon drága - igaz , többször láttam már féláron a Tescóban, na úgy már megéri!
2013. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keresztlányom kapta 1 éves volt akkor. Ő imádta. Nem telt el nap, hogy ne vették volna elő. Most már nagylány, 5 éves, de (igaz ritkán) előkerül. Viszont az ő anyukája nem az a verselős-éneklős.
2013. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Babafüggő. Első babám 10 hónaposan kapta, és igazán csak 2 éves kora után kezdte érdekelni, viszont a második babám, amióta csak kúszik és meg tudja fogni (kb 5 hónapos kora óta) azóta nagyon szereti! Nem feltétlenül a tanulás miatt kapták, hanem mert zenél, villog, és ez tetszik a babáknak. Meg jó ölelgetni is.
2013. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 3-asnak annyira igaza van! Pénzkidobás. Az én lányomnak semmi ilyene nem volt, mégis nagyon okos 3 éves lett mostanra belőle.
2013. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!