Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emlékszik még valaki a Szombat...

Emlékszik még valaki a Szombathelyi anyukára? Mi van vele?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mitől ilyen különleges ez az anyuka?
2014. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne.

innen törölte magát ha jól tudom...


első válaszoló, érdekes anyuka volt. 21 éves körül volt, a 3. babáját várta, gyesre persze, a párja min. béres volt amit elivott, 28nm-en laktak, gyakran tett fel kérdést, hogy miből vegyen ruhát a kicsinek vagy megtartsa-e, karácsonyi ajándékért kuncsorgott itt a nagyoknak.

végül elköltöztek egy nagyobb lakásba hitelből ami sokmindenkinél kiverte a biztosítékot miután enni se volt pénzük, ezután eltűnt innen az anyuka

2014. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csak hogy pontosítsa, a nagyobb albérletbe költöztek és azért vettek fel hitelt, hogy a lakbért kifizessék
2014. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt a leborult!!Gyönyörű történet!:( Szegény gyerekek!!:( A.
2014. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Már értem miért kapok itt én is azért,mert fiatalon lettem anyuka,egy-két idióta miatt leírják az embereket.Szegény gyerekek. a minap az oviban volt hasonlóhoz szerencsém,ebédbefizetésnél álltunk sorba és az előttem álló anyuka,(megjegyzem olyan 25-26 éves körüli volt max,mert általános iskolában felettem járt emlékszem rá..) na Ő panaszkodott,hogy mégis milyen,hogy mindenki kap pénzt meg szociális lakást Ők meg már nem pedig van 3 gyerekük,utána arról nyafogott,hogy nem bír 3 gyerekkel majd arról,hogy utálja oviba hozni Őket mert macerás,aztán azt ecsetelte reméli betegek lesznek és sokat fognak hiányozni mert drága az ebéd.

Ezek után igazán nem csodálkozom ha mindenki azt hiszi 24 évesen csóró vagyok,és biztos csak felcsináltak,meg a szülők tartanak el -.-

2014. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zabmester ***** válasza:

De tényleg elköltöztek? Mert én csak arra emlékszem, hogy itt tanakodott rajta, hogy menjenek vagy maradjanak, meg hogy vegyenek-e fel kölcsönt a kaucióhoz, de olyan kérdést nem láttam, ahol írta volna, hogy tényleg el is költöztek.

Szegény mondjuk elég egyszerű teremtés volt, az tény, bár a kedves párjáról még jobban megvan a véleményem, de a nő sem komplett.

2014. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. nekem írt privát üzenetet, hogy elköltöztek, és mennyire boldog meg milyen jó, hogy van nagyobb terük, sőt képeket is küldött :O
2014. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó és most hogy állnak? Milyen volt a ház?

2014. jan. 17. 22:51
 9/12 anonim ***** válasza:

50nm-es linóleumos panelbe költöztek ;)

de azóta én se tudom mi van velük, pedig érdekelne...

2014. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Éééértem ;) ;) hmmm...
2014. jan. 17. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!