Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből éltek három...

Mennyi pénzből éltek három gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ebből mennyi az apa bevétele (adókedvezménnyel együtt), mennyi anya bevétele (gyed vagy gyes), mennyi a családi pótlék, cafeteria? Jól kijöttök belőle,tudtok spórolni? Körülbelül mennyi a havi kiadásotok?

2014. jan. 22. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Bevétel 300k fölött kicsivel, a kiadás is eléggé közelíti sajnos, pedig hitelünk nincs is.
2014. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Saját vállalkozásunk van,abba dolgozunk mindketten.

Havi 4-500 ezer a bevételünk.Hitelünk semmi.

3 kocsit tartunk fenn,egy nagy kertes házat.

Kijövünk belőle,spórolni nem nagyon tudunk,de ha marad akkor félretesszük.A kiadásunk nagyjából megegyezik a bevétellel.

2014. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

500 körüli a bevétel, vagy több, fogalmam sincs. A kiadások összegét sem tudom, én nem vásárolok, a pénzügyeket a férjem kezeli.

Kijövünk belőle.

2014. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

290.000 Ft körül van az összes bevétel.

Étkezési utalványunk 20.000 Ft.

Saját kertes, családi házban élünk.

Még van hitelünk, 30.000 Ft, 4 hónapig.

Egy autónk van.

A többi csekk 20.000 Ft kb./hó.

2014. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fèrjem keresete 230 bruttoban, a 3 gyerekre az adókedvezmèny 99 ezer, + kafetèia,ezt pontosan nem tudom,èn egyetemrõl mentem szülni vagyis phd közben így csak gyes ès csalàdi jàr. Egy autónk van fölöslleges is a több varosban lakunk minden 5 percre van. A lakàs rezsije 60, tudunk fèlre tenni àltalàban havi 80at jövõre tuti megyünk keres hàzba. De meg kicsik a gyerekek, 5 èves leaz a ngy ès 2 es fèl èvesek az ikrek.
2014. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Férjem fizetése átlag nettó 400.000 Ft/hó, van amikor sokkal kevesebb, van amikor sokkal több. Cafeteriája 55.000/hó, étkezési jegyre, szép kártyára, egészségpénztárba és nyugdíjpénztárba megy belőle. Nekem a tgyás 45.000 (sajnos jól megszívattak, örülök, hogy ennyit is kapok), családi pótlék 55.300. Kapok még 20-25.000 Ft-ot havonta anyatejleadásért.

Kertes családi házunk van, a hitel rajta 150.000/hó, a kocsink családi egyterű, hitelmentes.

Megélünk, de ha valamit megtakarítunk az tuti elmegy gyorsan. Tavalyelőtt házat szigeteltettünk, tavaly kerítés kellett, idén a kocsi cseréltük le. Mindig van valami, amire elmegy.

2014. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Férjem építésvezetőként 230 ezret hoz haza, nekem gyed+csp együtt 120, ezt kompletten el is viszi a hitel. Közben újítjuk fel a házat abból, amit havonta le tudunk apránként csípni, nem nagy összeg, pár tízezer Ft. A kocsimat eladtuk, most csak a férjem szolgálati autója van.

Fizu előtt bizony gyakran nem marad egyáltalán pénzünk, olyankor a spájzból esszük meg amit találunk. Mondjuk mi tanyán élünk, vannak állatok, szóval éhen nem halunk, meg tüzelőnek való is van egy kis darab erdőből.

Amúgy mindketten egyetemet végeztünk, nem is rögtön utána szültem, hanem 7 évet dolgoztam. De nem cserélném el ezt az életformát egy belvárosi, irodában dolgozósra. Igaz, nem sok a pénz, de kárpótol az életvitelünk. :)

2014. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!