Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolja itt mindenki...

Miért gondolja itt mindenki azt, hogy ha valaki több pénzből él, akkor az már nem is foglakozik a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy mindenki le van pontozva/hurrogva, ha kicsit több van neki, mint a másiknak, többet tud megadni a gyerekének és a gyerek el van könyvelve, mint a felnövő generáció nagymenője.

Attól, hogy több van valakinek, nem lesz mindenki nagyképő, anya apa pénzén élősködő fiatal, és is azt jelenti, hogy nem foglakozik a gyerekkel, azért mert Fp vagy tudomisén milyen játékot vesz meg neki!

Miért kell mindenkit egy kalap alá venni?


2012. jún. 29. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki gondolja itt ezt.Mert én sem.Nincs összefüggés a kettő közt.Ez csak az irigység.
2012. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hurrogja le ennyi alapján a másikat, aki irigy. Nekünk sincs sok sajnos, de attól még nem fáj, ha másnak van.
2012. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy azért van lepontozva, hanem inkább azért mert az ilyen emberek nagy része eléggé fellengzősen nyilatkozik a témában és ez kicsit kinyitja az ember zsebében a bicskát. Vagy a másik véglet, hiába gazdag és ezt mindenki látja, mégis sír, hogy nincs pénze.
2012. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tapasztaltam ezt az oldalon az anyukák között, igaz, ritkábban jövök ebbe a rovatba.

A kettőnek köze nincs egymáshoz. Sőt, a szegényebb családokban gyakoribb, hogy nem tudnak megfelelően foglalkozni a gyerekkel pl. időhiány, fáradság, reményvesztettség, elkeseredés, depresszió miatt.

2012. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük törődni.Egyszer volt egy kérdés,hogy mi a gyereked kedvenc játéka.Én beírtam 3 fp-s játékot.Le is pontoztak mint a huzat,pedig azért szerintem ez nem luxus kategória.
2012. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak én kapom az ívet???

Múltkor volt egy kérdés, már ne tudom pontosan, hogy mi volt, de írtam rá, hogy én már most félre teszek a gyereknek, hogy nagykorában legyen kezdő pénze mondjuk a felsőoktatásra. Erre megkaptam, hogy nem fogja majd értékleni a dolgokat, inkább dolgoznia kéne ha tovább akar tanulni, mert ők is ezt csinálták, mindenért megküzdöttek stb.


Vagy ha azt merészelem írni, hogy van több fp játékunk, akkor azt kapom, hogy inkább le kellene ülnöm mellé játszani, mint játékot venni. Pedig nagyon sokat foglalkozom velük, de ez már senkit nem érdekel.


Ha meg azt írom, hogy veszek nekik új ruhát üzletben, akkor meg jönnek azzal, hogy jó nekem, másnak csak turira jut,miért nem öltöztetem őket turiból, nem kell nagyzolni.


Már nem szeretek válaszolni, pedig nem vágok fel, szerintem nagyon jólelkű ember vagyok, és nem vagyok elszállva magamtól. Senkit nem nézek le, mi is voltunk szarban tudom milyen!

2012. jún. 29. 14:56
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Üdvözöllek Magyarországon!

Ez a specialitás errefelé, én is ezt tapasztalom.

2012. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem az szokott zavarni, hogy sokan azt hiszik (tisztelet a kivetel), hogy aki gazdag annak a gyereke nem kap eleg szeretetet. Olyan beszolast is lattam, hogy a gazdagok a sok jatekkal probaljak potolni a szeretetet. Pedig egy gazdag is szeretheti pont ugyan olyan odaadassal a gyereket hiszen o is ember es anya. Az, hogy van neki penze csak egy bonusz. A szeretet a gyereke irant nem csokken attol, hogy tobb vagy kevesebb a penze valakinek. Sokszor az a gond, hogy az emberek itelkeznek anelkul, hogy tisztaba lennenek a dolgokkal.
2012. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

mert ilyen irigyek az emberek

ha leírom egy erre irányuló kérdésnél, hogy milyen típusú (drága) babakocsim van, akkor jön a lepontozás, meg hogy minek nagyzolok inkább tegyem félre a pénzt (nem mintha köze lenne hozzá)és biztos leszarom a gyereket. Pedig az a kérdés, hogy milyen babakocsim van, én csak válaszolok.

Majd hozzáteszem, hogy a nagyszülők dobták össze, ajándék meglepibe kaptuk használtan a német ebay-ről. Akkor meg azzal jönnek, hogy jaaa, az más, mégis jófej vagyok.


Mitől más? Van egy jó babakocsim, ez a tény. Mindenkinek magyarázzam el a játszón, hogy de mi azért még szeretjük a gyereket és nem mi fizettük stb...

2012. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Az nlc-n érdemes gyereknevelési kérdéseket megtárgyalni.

Oda valamiért főként azok az anyukák gyűltek, akik nem egyik hónapról a másikra élnek.

Persze vannak minden rétegből válaszolók, de elég sok értelmiségi és/vagy jó anyagi háttérrel rendelkező családanya gyűlt ott össze.

Persze most holtszezon van, nemigen vannak kérdések, nyár van, nyaralnak, strandolnak.

2012. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!