Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismer valaki jó gyermeknőgyógy...

Ismer valaki jó gyermeknőgyógyászt Budapesten? A 11 éves lányomnak lenne rá szüksége.

Figyelt kérdés
Magánrendelésre szeretném vinni, mindegy hogy férfi vagy nő a doktor csak kedves, empatikus legyen!Tegnap este fürdés közben észrevett magán egy fehér-pattanásszerű elváltozást ( olyasmi mint egy kis zsírcsomó) Nem fáj, nem viszket neki és elég kicsi is. Nem gondolok semmi rosszra, de minél előbb szeretném megmutatni orvosnak. Köszönöm a segítséget:-)
2014. jan. 23. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok segíteni, de szerintem nem mindegy, hogy férfi vagy nő. 11 évesnél nő legyen lehetőleg.
2014. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én férfit tudok, akihez én vittem párszor a lányom, bár ő még kicsi, de kedves, alapos, és nem is túl drága:

[link]

2014. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dr Pallér Anna (Rókus Kórház, magánrendelése nem tudom, h van-e)


Dr Oláh Kinga (van magánrendelése, neten megtalálod)

2014. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!