Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három éves kisfiam nagyon...

Három éves kisfiam nagyon szeretne egy testvért. Hogyan felejtessem ezt el vele?

Figyelt kérdés

Az apjának már van két gyereke és az én jelenlegi páromnak is van három, igaz, mind az öt gyerek nagy. Mondtam neki, hogy nem lesz kistestvére hiszen már amúgy is van neki, de azt mondja, hogy velük nem tud játszani.

Én nem akarok már szülni, mit tegyek?


2014. jan. 23. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod, hogy van neki testvére... És több nem lesz, ha akar ha nem, mert te nem szeretnél többet , és a kistestvérről neked kell gondoskodni..

Ha nemadjátok alá a lovat szerintem el fogja felejteni..

Vidd többet közösségbe, vagy ha vannak barátaitok ahol van vele korabeli, akkor oda játszani, vagy jöjjejenek át ők, vagy a ha van akkor jázstóra vinni..

Gyerektársaságra vágyik...

2014. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Három évesen még kérdezget, aztán majd elfelejti. Megmondod, hogy neked már nem lesz több gyermeked, és ennyiben hagyod. Nem kell külön megmagyarázni szerintem.
2014. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 3 éves kislányom simán nem hagyja annyiban akkor ott amikor kérdezi.. "De miért?..de miért?"

Már ott tart,mhogy hogyan kerül a baba a pocakba..az a szerencse,hgy a nev. tanban elmondták, hogy érdemes vázolni...

Hát azzal mar tisztában van,nhogy apa anya szeretik egymást, és együtt is kell aludniuk..

Tehát a helyzet... Anya...anya.. Aludj velem..aludj velem... Aztán gondolkodik.. De ne mindig, neha apával is..kistesó...kistesó....anya én mikor leszek kisfiú?"

Nah így folyik le a beszélgetés (mindenáron kisfiú akar lenni.. Nem tudni miért...tiszta fiús, az oviban is volt már észrevétel...:s remélem kinövi)

2014. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy kérje meg az apukáját, hátha ő szeretne egyet.

Így nem téged fog mindig ezzel nyaggatni :D

2014. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Jár oviba? Mert ha nem, akkor esetleg lehetne neki mondani, hogy ott majd rengeteg kisgyerek lesz, akikkel tud játszani. Ha már most is jár, és így van hiányérzete... hát nem tudom. Esetleg egy kölyökkutya? :)
2014. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az apja biztos nem akar több gyereket. Szokta a páromnak is mondani, hogy kistestvért szeretne.

Igen, jár oviba.

2014. jan. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!