Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok olyan sztorikat,...

Írnátok olyan sztorikat, amiből arra következtettetek, hogy gyermeketek olyat lát amit mi felnőttek nem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy valóban látja-e vagy inkább csak a képzeletében vannak, nem tudom, de a 3,5 éves ovis kisfiam vonatépítés közben rá szokott szólni valakikre, hogy álljanak arrébb, segítsenek, ne akarják felborítani a sínpályáit- közben nincs ott senki.

Amikor kérdezem, hogy ezeket most kinek mondja, azt válaszolja, hogy "a bácsinak, aki itt van" vagy hasonló.


Lehetséges, hogy a képzeletének a szüleményei.

2014. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam a múltkor azt kérte az apukájától,hogy a kislányt is takarja be mellette.És meg is volt neki hagyva a hely.Egyik ismerősünk kisfia pedig látott egy kisgyereket a körfolyósón.A történethez hozzá tartozik,hogy évekkel ezelőtt kizuhant onnan egy 1 éves gyerek és meghalt,de ezt a Kisfiú nem tudta.Szóval szerintem igen.
2014. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is játszik és beszél egy bácsihoz,feltehetően valamelyik dédi papa...én elég spirituális beállítottságú vagyok,sokszor hívom őket,ha el vagyok pl. keseredve,vagy nagy döntés előtt állunk...teljesen természetesen kezelem a helyzetet,amikor ép játszó cimbije van a kincsemnek.2 éves.
2014. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiaimmal mentünk le a pince melletti tárolóba, ahol a babakocsit is tároljuk. Épp a kicsit tettem be a babakocsijába, mikor megkérdezte tőlem a nagy (2,5 éves volt akkor), hogy mit csinál a bácsi a sarokban. Azt gondoltam játszik valami szerepjátékot és kérdeztem, hogy nem tudom, mert nem arra nézek, de mondja el, hogy mi van rajta. Erre elkezdte mondani, hogy zöld kabát van rajta meg fekete kalap. Hát mit ne mondjak, borsózott a hátam...
2014. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
juj, ez félelmetes, én csak olyanra gondoltam a kérdésed alapján, hogy pl. a gyerek észreveszi azt, amit te nem
2014. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nincs gyerekem (még 1 hónapig :D), de szerintem beállítottság kérdése, hogy ki mennyire hisz ezekben a dolgokban. Én pl. teljesen meg vagyok győződve, hogy az a tény, miszerint 5-6 éves korukig látják a szellemeket és nyitva van a picik harmadik szeme, igaz. Aztán ki tudja, hogy hogyan fogom lereagálni, amikor a gyermekem valami olyat csinál/mond, ami valóban erre utal.
2014. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!