Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány naponta mossátok 1 év...

Hány naponta mossátok 1 év körüli gyermeketek haját?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Minden nap. Max minden másnap. Azért mert csoda ha ehy nap nem keni össze a fejét, haját étellel. Jelen pillanatban az egyedül akarok enni résznél tartunk, érthető okokból elég sűrűn kell fürdetni.
2013. dec. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én lányom 13 hónapos.Ő nem nagyon akar egyedül enni..Minden nap mostam eddig a haját amit utál.Igazából az öblítést nem szereti...:)
2013. dec. 13. 23:49
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Én alapból hetente, de egyébként igény szerint. Nálunk nem volt hajösszekenés nagyon. Inkább nyáron mostam sűrűbben, megizzad, strand, fürdő, stb.. Amúgy azt gondolom, hogy alapból elég lenne nekik heti egyszer, ha nincs koszolás odafent. :)
2013. dec. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetente. Naponta teljesen felesleges, kivéve nyáron, illetve persze, ha összekeni magát. A fiam nem szokott semmit a hajára kenni, így elég hetente.
2013. dec. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsiként naponta leöblítettem neki, de már kb. 9-10 hónapos korától nem mosom minden nap.

Most múlt 1 éves, 4-5 naponta mosom neki.

Nem akarom gyakrabban mivel tél van, muszáj hajszárítóznom, mert elég hosszú a haja, azt meg nem akarom túl gyakran.

Koszos még nem lesz a feje amíg ilyen pici, nem keni össze semmivel.

2013. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hetente.
2013. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár már 14 hónapos a lányom,de hetente.Amíg pici volt 2 naponta.Születése óta sok haja van,igazi tortúra(nem neki,mert Őt nem zavarja,hogy mosom és az arcába folyik a víz),pláne a szárítás.
2013. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,akkor átszokunk mi is.3 naponta fugunk hajat mosni.:)

Köszi..:)

2013. dec. 15. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!