Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdjek uj élete 21hetes...

Kezdjek uj élete 21hetes terhesen, lehetséges a stressztől keméyedik, görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
26éves vagyok, vendéglátásban dolgoztam(a párom a mai napig) mig veszélyeztetett nem létre.,most itthon vagyok amit nehéz megszokni heti min70óra munka után,nem tervezett baba így felkészülni se tudtunk se anyagilag se lelkileg,eddig is sejtettem h a páromnak problémája van a könnyű drogokkal de azt nem hogy ekkora..megbeszéltük hogy csak ugy vállalom a babát ha ezt kizárja az életünkből azt mondta igy lesz...láttam rajta h örül a babának és folyamatosan azt érzem a babát várja és szereti...de 2hetente mindig észreveszem rajta hogy megint csinált valamit,ha számon kérem mindig az a válasz hogy miért zavar ha jól érzi magát hisz nem szol hozzám nem bánt nem csajozik...A bizalmam olyan szinten veszett el hogy mikor elmegy reggel én onnantól késő estig ideges vagyok hogy hogy jön haza piásan vagy beálva... Elvehetem a gyerekét hogy esélye se legyen a Kislányomat kitenni annak hogy így lássa az apját és hogy engem teljesen tönkre tegyen.....A mai napig remélem hogy a szülés utan minden mas lesz.....
2014. jan. 27. 05:36
 1/3 adriennjeni ***** válasza:
Nehéz ügy sajnos, de az a baba nem tehet semmiről. Nem is hinnéd mennyit változhatnak az emberek, ha gyermekük születik! Kitartást Neked! Vigyázz a stresszel!!! Nem kellene, hogy meginduljon a szülés 37. hét előtt! A keményedés a stressztől is van biztos. Engem is végigkísért nagyon durván! A droggal kapcsolatban nem tudok sajnos semmit mondani, nekem csak cigizik a Párom, az is elég kellemetlen, a pici miatt. Nem is tudom kitől kérhetnél tanácsot! :(
2014. jan. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd el, s bizonyítson!

Ha nem él ezekkel a drogokkal vissza mész, ha nem, akkor még jobb most lezárni az egészet

2014. jan. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fog a szüléstől megváltozni.

Én biztos nem maradnék egy drogossal, még baba nélkül sem, babával meg pláne nem, de ezt neked kell eldöntened.

2014. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!