Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges olyan, hogy rossz...

Lehetséges olyan, hogy rossz lelkiállapottól, vagy stressztől hamarabb beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon összejöttek a dolgok és sajnos nem tudom félretenni őket. Nem szeretném, ha emiatt indulna meg előbb a szülés.


36+2 hetes kismama


2011. aug. 24. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha beindulna sem lenne semmi baj. Már elég nagy. :)
2011. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos elég gyakori hogy a stresztől hamarabb beindul a szülés.ha nem tudod félretenni a gondokat legalább lazitani próbálj...egy séta ha nagyon ideges vagy valami fás bokros csendes helyen,halk zenehalgatás:pl meditációs zene,
2011. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos előfordulhat. de nekem pl. anyukám váratlanul halt meg mikor 32. hetes voltam, és gondolhatod, mekkora stressz volt, mégis 2 nappal túlhordtam. szedj magnéziumot, az jó az idegekre is.
2011. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!