Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed alatt végeztetek el...

Gyed alatt végeztetek el valami tanfolyamot, esetleg képeztétek magatokat? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én varrótanfolyamra jártam. Nem tartozik a munkámhoz, csak hobby.
2014. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetemre járok levelezőn (jog). Amikor elkezdtem még terhes sem voltam, tehát nem kifejezetten a GYED időszakára időzítettem. Be sem fogom fejezni addigra, mire visszamegyek dolgozni.
2014. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Levelezőn egyetemre járok, havi 2x2 napot, addig apával van napközben. :) mellette nyelvet tanulok, de azt csak itthon, önszorgalomból.
2014. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ÉN is varrótanfolyamot keresek, és nyelvet fogok tanulni. Három év alatt egy felsőfokú nyelvvizsga remélem reális.
2014. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Első lányomnál németet tanultam. Végül lett egy középfokom belőle, de utolsó fél évet a vizsga előtt tanárhoz jártam heti 3×, hogy azért ne az otthoni "sufni" tanulás eredményével álljak neki a vizsgának :)


Most valami OKJ-t tervezek, de még nem tudom, hogy mi legyen az. Már van 3 szakmám, ami lényegében kapcsolódik az alap munkámhoz és jól is keresek vele.

Viszont szeretném ezt a 2 évet (is) tartalmasan eltölteni. Nyilván a gyerekeim a legtartalmasabbak, de sosem árt továbbképeznie magát az embernek. Plusz, ha a lehetőségek is adottak - anyagiak, segítség -, akkor miért ücsörögnék itthon egyedül, amikor apa elvan a kölykökkel valahol?! :))

2014. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
OKJ-s kereskedő tanfolyamot végeztem el (már nem tudom a pontos megnevezést, de a munkámhoz kellett) és megszereztem a jogsit ami mindenheez hasznos :)
2014. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nemzetközi adózást tanultam, amíg otthon voltam (1 év).
2014. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pénzügyi- és számviteli ügyintéző tanfolyamot végeztem el a gyed alatt. Most is tervezek valamit (25 hetes km vagyok), csak még nem tudom, hogy miből fogom finanszírozni. Az előző ingyen volt.
2014. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sportoktató tanfolyamot kezdek hamarosan, és az angolt szeretném rendesen megtanulni végre. :)
2014. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt kezdtem el pénzügyi-számviteli ügyintézőnek tanulni és a GYED alatt be is tudom fejezni.

2 éves.(Ez lesz a 3.szakmám,plusz van érettségim,nyelvvizsgám és több jogosítványom)

Egyenlőre ebben nem látok fantáziát,de hátha vissza veszek a munkahelyemre,ha látják,hogy "nem csak otthon ültem"

2014. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!