Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy fél éves és egy 2és fél...

Egy fél éves és egy 2és fél éves kisgyerekem van. Apa egyik napról a másikra úgy döntött lelép. Munkát kellene keressek, de nem tudnám hova tenni a kicsiket, amíg dolgozok. Ti mit tennétek a helyemben? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 23:03
 1/7 anonim válasza:
Szüleid nem tudnának rájuk vigyázni?
2014. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, sajnos. messze is vannak, az egyik aktívan dolgozik, a másik beteg nagyon....
2014. jan. 28. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
bölcsibe szerintem lehet már ilyen korú gyerekeket is adni. vagy nem? esetleg bébiszitter?
2014. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yádenyúl válasza:
8%
Talán nem kellet volna elüldöznöd a szülés utáni undogságoddal. Egy férfit is ugyanúgy megvisel a szülés, szóval idő kell még felfogjuk a helyzetet. Ha pedig tényleg úgyvan ahogy mondod, követelj gyerektartást!
2014. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2 Deák Ferenc nem tud vigyázni a gyerekekre. Ahhoz meg kevés, hogy anya otthon maradjon a gyerekekkel.
2014. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fájó nagyon, de be kell adni őket bölcsibe és egy olyan munkát keresni ami 8-4ig van H-P-ig. Nem lesz egyszerű... Vagy eladni a hátat és a szülőkhöz költözni. Hiába dolgozik, azért csak osztoztok a rezsin és alkalmanként be tud segíteni. 1 éves kora után meg mindenképpen irány a munka világa.
2014. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem egy másfél és egy fél évessel hagyott itt,mert kiderült mindkettő súlyosan táplálékallergiás, és ő így nem vállalta fel őket.

Én sem tudtam hova költözni, és itt bölcsi sincs, meg melóhely sem igazán, pláne az én végzettségemmel. Nekem a kiutat a netes eladások jelentették.

Rengeteg ruha, bútor, konyhai felszerelés, játékok... eladogattam, amire nem volt szükségünk, csak el volt rakva, hogy jó lesz még valamire, meg a gyerekeknek annyi ruhájuk volt, mintha legalább tizesikrek lennének, szóval amiket sosem adtam rájuk azt is eladtam, amiket kinőttek, az én ruháimból, ami nem volt rajtam már egy éve...

Hihetetlen, de havi 60 ezer ft-om meg volt belőle, és mégis itthon voltam. Amikor játszottak, aludtak, én akkor csináltam. Nekünk elég volt ez a 60 ezer ft+gyes, családi arra, hogy megéljünk, meg természetesen a gyerektartás.

Nem azért írom, hogy ezt kell csinálnod, csak egy tipp, amíg nem tudod, mi legyen, addig átmeneti megoldást jelenthet.

Kitartás! Sok erőt kívánok Nektek!

2014. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!