Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ti babátok is fél az elektro...

A ti babátok is fél az elektromos-búgó-zörgő dolgoktól?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a lányom és retteg a porszívótól,hajszárítótól, habverőtől,kézi morzsaszívótól stb.

Leginkább a hajszárító zavar,mert nem engedi,hogy hajmosás után megszárítsam a haját,és félek hogy megfázik.

Mikor fog ez elmúlni?Volt más is így?Normális ez?


2014. jan. 29. 17:43
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát én csak arra emlékszem, hogy amikor a ma 27 éves, edző öcsém egészen kisfiú volt, minden egyes porszívózáskor a lakás legtávolabbi pontján lévő asztalhoz rohant, és elbújt alatta... szóval van ilyen, szép, egészséges felnőtt lett belőle : )Szerintem kb 2 évig tartott.
2014. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is fél, pedig már másfél éves. A hajszárítást végigordítja, de még akkor is rohan az apjához, ha a saját hajamat szárítom.
2014. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na nálunk is pont ez van.Ha a hajamat szárítom,ordítva rohan az apjához,de úgy sír,mint akit ölnek. :(((

Remélem azért hamarosan elmúlik ez.

2014. jan. 29. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a hajszárító még nem téma, még csak 7 hónapos, de porszívó, botmixer, varrógép ne legyen a közelében működés közben... Reméltem, hogy hamar elmúlik ez az időszak, de ezek szerint hosszú távra kell berendezkednem. :(
2014. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3.5 éves.Még most is fél valamennyire a botmixer és a habverő hangjától.A porszívót megszokta kb 1.5 éves korára.A hajszárítót még csak kb 2 hónapja engedi használni.De minden új dologtól aminek ilyesmi hangja van a mai napig fél.
2014. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én két hónapos lányom vigyorog az orrszívónak és a porszívó hangjára tud legjobban elaludni... ha bent van a szobában mikor takarítok, mire a végére érek, alszik :D
2014. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!