Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bright starts elektromos...

Bright starts elektromos hinta tapasztalatok?!

Figyelt kérdés
Megéri az árát? Babátok szereti/szerette? Sajnos linkelni nem tudok a hintárol képet ezért mindenféle tapasztalatot várok erről a "márkáról." Előre is köszönöm a válaszokat :)

2013. szept. 27. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanebből a márkából volt rezgős-zenélős pihenőszék. Rengeteget használtuk. Hajnalban mindig abban altattam vissza a gyerkőcöt. Ha tusolni mentem, beleültettem, vittem magammal. Volt, hogy az asztalon ringattam benne. Szerintem tökmindegy, hogy hinta, vagy pihenőszék, valamelyiket érdemes beszerezni.
2013. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia.


nem tudom, hogy mennyibe kerül ez a fajta, amit te leírtál, én sokat keresgéltem a neten fórumokon is tapasztalatok alapján és mi emellett döntöttünk:


[link]



igaz, ha újat veszel 70ezer forint, de a net tele van olyanokkal, akik használtan adják, mert a baba már túl nagy hozzá, találtam tökéletesen hibátlan állapotút 35ezerért, még garanciával is, ha nem ragaszkodsz Pesthez, 25ezer forintért is találsz.


Azért döntöttem emellett mert az egyik ismerősömnek ilyen van, és a baba órákig el van benne, tud vele mosni főzni takarítani, ő elvan benne, megy a zene, játszik, pihen, alszik, ringatva van, nem unja meg.

Csak egy tipp volt!

Azért mondom, mert ahogy látom még használtan is elkérnek ezért a bright stars hintáért 18-25ezer forintot, nekem akkor már jobban megérné hozzátenni pár ezret és megvenni egy ilyet, de ez tényleg csak az én véleményem.

2013. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!