Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú etetőszéket...

Milyen márkájú etetőszéket vásároljak?

Figyelt kérdés
Tippeket kérnék.

2014. jan. 31. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó: [link]
2014. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

A célnak megfelel, könnyű szállítani, ha a nagyszülőkhöz vagy nyaralni megyünk, a gyereket be lehet kötni és nagyon könnyű tisztítani. A tálcáját le lehet venni, így a nagyobb gyerek oda tud ülni a többiekhez az asztalhoz.

2014. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tuti ilyet veszek majd!Sokkal praktikusabb :)


[link]


12+4 hetes km :)

2014. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi ajándékba kaptunk egy nagy hiperszupert, de eladtam, mert sok helyet foglal. Vettem belőle egy sima ikeásat, az ment a mamához és itthonra egy fa etetőt. Oda lehet őket tolni az asztalhoz, nincs külön tálcája, mert így jobban megeszi az ételt a lányom. Nincs elkülönítve úgymond.


Ilyenünk van:


[link]



Nem dönthető, de nem is akartunk olyat, van aki arra esküszik. De az én lányom anyatejes volt és 6.5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Akkor már tudott ülni.

2014. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Antilop van. Teljesen megfelel a célnak, könnyű tisztán tartani, és a csomagtartóban magunkkal is tudjuk vinni, ha utazunk nagyszülőkhöz.
2014. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos, hogy kis helyet foglaljon: [link]

Már a második gyerek nyúzza, dönthető a támlája, összecsukható.

2014. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Ikeás Antilop van, nagyon szeretjük :)
2014. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,már rendeltem baby design pepét,)Nem a legolcsóbb,de első gyerek.)
2014. jan. 31. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!