Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem valtozott meg (nagyon) a...

Nem valtozott meg (nagyon) a testem, megsincs szex. Volt igy masnal is?

Figyelt kérdés
Tobb mint 3 honapja szultem, sulyom mint a terhesseg elott, nem repedt a borom, nem log a hasam. A ferjem meg sem kivan (gondolom). Volt igy masnal is? Megoldodott?
2014. febr. 2. 06:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Bent volt a szülésnél?
2014. febr. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

A "gondolom" részből gondolom, hogy nem beszéltétek ezt meg. Kérdezz rá! Talán azt hiszi, neked még korai így szülés után és nem akar tolakodó lenni. Sokminden lehet, nyíltan kell beszélgetni róla. Csak akkor oldható meg, ha tudjátok, mi a probléma! Talán nincs is! Este, ha a baba alszik, bújj hozzá és kérdezd meg, hogy érez ezzel kapcsolatban. Talán meglepődsz, hogy gondnak éreztél valamit, ami nem is az! :)


(Nekem zebracsíkos a hasam és sajnos még lóg is kicsit, 3 hónapja szültem, mégis jobb a szex, mint valaha. Nyíltan beszéltünk róla, már az első héten, hogy melyikünk-hogy érez, és azóta is folyamatos a kommunikáció. Igyekszem visszanyerni a korábbi testem, vagyis megközelíteni, de ez nem gátja a szeretkezésnek.)

2014. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Jah, és bent volt a szülésnél, ez nem jelentett semmit sem.
2014. febr. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Van, akinél viszont jelent, utolsó. Az ismerettsegi körben tobb is előfordult, ahol a ferfi képtelen volt a not látni a parkjában a szules utan, onnantol csak anya volt. Egy par elvált, ketten testvérként elnek együtt, a negyedik parterapiara jár, mar harom eve.....
2014. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Beszéljétek meg őszintén!

Ne szégyeld megkérdezni.

Leet az hiszi még nem lehet, vagy te nem akarod

2014. febr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, igen, hogy több ilyen párt is ismersz. Nagyon sajnálom őket, el sem tudom képzelni, hogy milyen kapcsolat lehetett, ahol egy kis vér, vagy vizelet-széklet megváltoztat mindent. Talán nem is baj, ha kiderül, hogy nem tudják egymás mellett leélni az életüket. Lesznek még öregek is, akkor is inkább elfordulnának egymástól, semhogy segítsenek, vagy ha megteszik, undorral? Számomra felfoghatatlan, hogy férfiak háborúkat harcoltak végig sárban, vérben régen, most meg egy szüléstől így ki kell borulni. Azt gondolom nem a szülés változtatta meg ezeket a kapcsolatokat, hanem a gyerek. Nehezen hiszem, hogy egy igazi, felnőtt férfit ennyire traumatizálna néhány óra szenvedés, és némi vér.
2014. febr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
Attól, hogy te nem hiszed, meg van ilyen, nem is egy a világban. Mellesleg a ket testvéri kapcsolatban maradt párnál az apuka nagy részt vállal a gyerek nevelésében, mondhatni minta apák, az elvált eseteben pedig az apa kapta meg a gyerek felugyeleti jogát, aki egyebkent akkor 2 eves volt.....
2014. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bent volt a szulesnel. Jo otletnek tunt, 8 ev alatt mar sokminden megtortent, calici-fertozes, mutet stb, latott mar kiszolgaltatottan, elesetten, kakisan es nem okozott torest. Megis lehet most a traumabyn valami, mert hajszalon mult, h mindkettonket elveszitsen es vegignezte. Nem volt szep szules, ezt talan nem kellett volna, de nem lehetett elore tudni. Tudja, h lehet, mert 2x egyutt voltunk mar, de ez azert keves. Monfjuk az erdekes, h nem nezte meg meg sem a puncim, oralis resz sem volt. O is mintaapa eddig, sot spatigris es osapa egyszerre. Kicsit olyan mintha nalunk forditva lennenek most a nemi szerepek. Mas paroknal az anyanak nincs kedve sokszor a szexhez...
2014. febr. 2. 07:58
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Nos, ha azert volt szex, akkor nincs veszve minden. Ido kell neki, amig el tud vonatkoztatni. Nem tudom, hogy alapból nőnek látszol e - tudom, jo hulye megfogalmazás. Arra gondolok, hogy hogyan öltözől, viselkedsz. Adsz e magadra, vagy csak a gyerek mindenek felett. Ha szoptatsz elotte teszed e, vagy fere vonulsz. Azt kellene elérni, hogy ne csak anyának lásson, hanem elsősorban nőnek.
2014. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
En alszom mar, amikor megjon a munkabol (ejfelkor), igaz, h regen mindig megvartam, de hat azert faradtabb vagyok, a kicsi tobbszor kel ejjel...
2014. febr. 2. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!