Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Zsófia névről...

Mit gondoltok a Zsófia névről (vagy Szófia)?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
A -fia végződés miatt nem tetszik. Fiús személyiségre gondolnék egy ilyen nevű nő esetében.
2014. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Már a Zsófi is anyakönyveztethető. Nekem is jobban tetszik úgy.
2014. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Zsófia a nevem , soha nem hívtak így mindig csa Zsófinak! És a fia végződés miatt se gondolták rólam h fiú lennék!

Saját tapasztalatom az h sose csúfoltak a nevem miatt. Mindig megdicsérték. Nincs is bajom vele végképp. Adtam volna a lányomnak is ha engem nem így hívnak, de emiatt nem adtam csak. :-)

2014. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat elírtam, fiús lennék. Mai napig akárhány Zsófit ismerek elég csajos mind!
2014. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Előre is elnézést az előző hölgytől. Maga a név szép és nem lenne vele bajom, de a gyerekemnek sose adnám Zsó-fika gyerekkori vicc miatt. Nekem mindig ez jut eszembe és mi úgy is hívjuk, ha valami van az orrán valakinek, hogy "zsófis". Tényleg elnézést ezért az összes Zsófia nevűtől. (amúgy én Flóra vagyok és a hüvelyflóra, bélflóra... kombinációk miatt ezt sem adnám, annak ellenére, hogy sosem csúfoltak és szépnek gondolom a nevemet.)
2014. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden nevet lehet csúfolni. Bárhogy is hívnak valakit, a "kedves" osztálytársak megtalálják a névhez tartozó gúnynevet.
2014. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomat így hívják és ma sem adnék neki más nevet. Szerintem nagyon szép név, a jelentése is, azt is szeretem, hogy nyáron van a névnapja.
2014. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szófia gyönyörű,különleges.

Zsófia nekem tucat,és nem rossz,de nem a kedvencem

2014. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik mindketto valtozata, a Szofia jobban, egyik kedvenc nevem.
2014. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Szófia jobban tetszik, de a Zsófia se rossz egyébként. :)
2014. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!