Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen tudnátok...

Zalaegerszegen tudnátok gyermekorvost ajánlani?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik városrészben?
2014. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy melyik városrész, mert autóval nincs távolság.

Előre is köszönöm

2014. febr. 6. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi dr.Balatoni Piroskához járunk, a Páterdombon, szerintem nagyon lelkiismeretes orvos.
2014. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi dr. Keszthelyi Júliához járunk. Látszik rajta, hogy nagyon szereti a gyerekeket, nagyon rendes. Minden kérdésre válaszol, és nagyon alapos.
2014. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Keszthelyi doktornőről azt hallottam, hogy nagyon lassú.
2014. febr. 7. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokat kell várni, de cserébe úgy jössz ki, hogy nem marad kérdésed. Én feltétlenül bízok benne, mert amikor hazaengedtek a kórházból, annak ellenére, hogy jeleztem, hogy a babámmal baj van, ő volt az, aki kivizsgálta, és kiderült, hogy egy nagyon komoly fertőzése van, és mehettünk vissza a kórházba kezelésre. Ugyanazt a problémát meséltem el neki, mint amit a kórházban is mondtam az orvosoknak, akik csak legyintettek, hogy túlaggódom. És kicsi babával soron kívül be lehet menni. Csecsemőtanácsadáson tény, hogy valamikor sokat kell várni, de legalább rendesen megvizsgálja a babákat, és minden problémát meg lehet beszélni. Nem azért lassú mert nem a munkájával foglalkozik, hanem mert alapos és nem tárgyként kezeli a gyerekeket, hanem például megnyugtatja őket vizsgálat előtt, nem csak simán elvégzi a rutinvizsgálatokat. A kórházban például rásütötték a babámra, hogy nyaki hipotóniája van, mert egyszer, amikor felhúzta a főorvosnő nem tartotta a fejét, de szegényemet a mellemről szedték le, és azt sem tudta mi van vele, sírt. A Keszthelyi doktornő addig nem kezd el ilyen vizsgálatot például, amíg nem nyugszik meg a baba. Csodák csodájára, nála gyönyörűen tartotta a fejét. Nekem megér annyit a várakozás, hogy a gyerekem később ne féljem az orvosoktól.
2014. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akihez most járunk 3 perc alatt végez mindenkivel és sosem ír gyógyszert.

Volt hogy 10 napig 3 naponta vittem, hogy a beteg a kislányom és azt mondta semmi baja. Maszekba vittem dokihoz és kiderült, masszív arcüreggyulladása van.

Most megint nagyon beteg, és semmit nem adott rá.

Váltani szeretnék ezért keresek orvost.

2014. febr. 7. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz, aztán meglátod. Amelyik orvos az egyik embernek beválik, lehet, hogy másnak nem. Biztos van, aki a ti orvosotokat is szereti, szóval ez teljesen személyfüggő szerintem. Ez ugyanolyan mint a nőgyógyász választás. Tudom, hogy az egyik dokit nagyon sztárolják itt zegen, de én soha az életbe nem mennék hozzá, egyszer volt hozzá szerencsém, és akkor megfogadtam, hogy soha többet, de az én orvosomról meg rengeteg rossz véleményt olvastam itt is, mégis bízom benne, kedvelem, és hozzájárok. Próbálkozzatok, hátha találtok jobb gyerekorvost.
2014. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!