Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol a legolcsobb neten mesekön...

Hol a legolcsobb neten mesekönyveket rendelni?

Figyelt kérdés
Tudnatok nekem oldalakat mondani ahol sok valasztek van mesekönyvekbol, de az ara nem 5-6ezer fotint darabja?
2014. febr. 6. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ez attól függ mit szeretnél.

Én mindig előbb kinézem hogy melyik könyvet szeretném megvenni, aztán felmegyek az argep.hu vagy az arukereso.hu oldalakra és ott kimondottan könyv címre keresek. Ezek ár összehasonlító oldalak, tehát a weboldalak közül azt dobja ki, ahol épp a legolcsóbb. Lehet árkategória szerint rendezni, stb.

2014. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig nézegetem a könyves oldalakat és az akciókat.

A vágyott mesekönyvet elteszem "polcra", hogy időnként rá tudjak nézni, akciós-e.


Az alexandra netes könyváruházban eleve mindenre -15% van a bolti árhoz képest és még vannak időszaki (pl. kiadói vagy gyerekkönyvekre vonatkozó stb.) akciók, kérj hírlevelet, nézz fel időnként a honlapjukra.

Sokat szoktam rendelni, azt tapasztaltam eddig, hogy olcsóbb a bookline-nál, ha így akciós időszakban vásárolsz.

A másik a bookline lett volna.


Szeretem még a KÖNYVEVŐ-t - itt sok megmaradt készletes könyv is van (újak természetesen, szuperek, csak olcsóbbak, mint másutt).


A mostanában divatos mesehősös albumszerű könyveket az EGMONT kiadó honlapján rendelem meg, lényegsen olcsóbb, mintha ennek a kiadónak a könyveit keresnéd a netes könyvoldalakon. Néha itt is vannak akciók


Nézegess rendszeresen könyveket. Ha nekem valami megtetszik, akkor megnyitok egyszerre 3-4 ablakot is ezekkel a honlapokkal pl és ellenőrzöm az árakat.


Ha különlege könyvekre vágysz, akkor jó még a PAGONY könyvesbolt - épp most 25-30% akció is van.

Itt egyébként a boltban is nagyon kedvesek, segítőkészek, nézelődhetsz is.


Angol nyelvű gyermekkönyveket pedig mi a FAMULUS könyvesboltból rendelünk.

Itt is most születésnapi akció van (nem csak angol nyelvű könyvek vannak itt)


Jó még a MÓRA kiadó honlapja is, ha a nagy klasszikusokat szeretnéd jó vagy jobb áron megvenni (pl. SZutyejev mesék, Kipp-kopp és társai)


Készségfejlesztő LOGICO és CSILLAGSZEM játékok/füzetek és a MI micsoda sorozat legeslegolcsóbban ugyancsak a kiadó honlapján rendelhető, én itt szoktam:

(előre kell utalni, de tökéletesen megbízhatóak)


LÜK készségfejlesztőt pedig a DINASZTIA kiadótól (itt sokféle pedagógiai, iskolával kapcsolatos és fejlesztő kiadvány is van).


Illetve nagyszerű könyvesbolt még Budapesten a KRASZNÁR ÉS FIAI könyvesbolt (VII. Damjanich utca vége a Városligetnél)- de webes rendelésük is van. Rengeteg készség és képességfejlesztő kiadvány, a teljes LÜK és LOGICO sorozat, pedagógiai könyvek, fajátékok stb. és nagyon kedves, szolgálatkész dolgozói gárda, telefonon is készségesek nagyon és elfogadnak különböző utalványokat is (iskolakezdési, cafeteria stb.)


Remélem, segítettem :)

(belinkeltem a honlapokat is, de nem engedte elküldeni a választ, de így is rá tudsz keresni a google-ban mindennek)

2014. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz fel a könyvesboltok hírlevelére( Alexandra, bookline....). Idószakosan elég nagy akcióik vannak.
2014. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a bookline oldalán szoktam rendelni,időnként nagyon jó akiciók vannak,akkor sokkal jobban megéri.Múltkor majdnem fél áron vettem gyerek enciklopédiákat.Általában több könyvet veszek egyszerre,akkor díjtalan a szállítás.
2014. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!