Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bemenjek kisfiamhoz a kórházba...

Bemenjek kisfiamhoz a kórházba, vagy ne? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


tegnap én tettem fel ezt a kérdést. Nagyon le volt gyengülve. Mára itthon aludtam, és férjem maradt bent nála. Ma hajnalban arra keltem, hogy be van durranva a torkom, alig bírok nyelni, orrom be van dugulva, és amit nagy nehezen kifújok, az ragadós sárgás-zöldes...


Már bent lennék nála, de félek, hogy elkap még valamit. És bár férjem azt mondta reggel, hogy ma már nagyon jól van, mintha semmi baja nem lett volna, szépen eszik-iszik, nem lázas, jókedvű stb., attól még gondolom a szervezete le van még gyengülve, és ha rákapna valamit a szalmonellára, az nagyon nem lenne jó. Viszont annyira szeretnék mellette lenni, és úgy érzem, hogy cserben hagyom, ha nem megyek be.


Ti bemennétek? Most megiszok egy Neocitrant, kicsit fekszem, hátha jobban leszek. Vagy akkor sem? Elvileg, ha ma jól van, akkor holnap haza is engedik.



2014. febr. 9. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a férjed ott tudni maradni vele, akkor szerintem maradj otthon, és inkább te is kúráld ki magad. Hisz neki sem kell, hogy még egy náthát is összeszedjen, és ha holnap hazaengedik, jobb ha egy egészséges kipihent anya tud rá vigyázni, mint egy fáradt beteg anya.
2014. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be így, ha azt akarod, hogy holnap már itthon legyen veled.
2014. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Kkérdezed mêg az orvost szerintem szájmaszkkal bemehetsz hozzá! Ne puszilgasd! De a biztos az amit az orvos mond! Kérdezzétek meg
2014. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bent tud maradni, nincs ma dolga, de eléggé neheztelt rám a telefonban, amikor felvetettem, hogy jobb lenne nem bemennem ma...()ami mondjuk elég sz.rul esik). Nah mindegy.
2014. febr. 9. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha sárgás-zöldes az orrváladékot, akkor egyértelműen bakteriális fertőzésed van, arra nem jó a Neocitrán, arra antibiotikum kell! Menj ügyeletre és írass fel magadnak. Sokkal előbb felgyógyulsz, nem lesz szövődménye a betegségednek, míg ha nem kezelteted ki magad, akkor lehet és ha hazajön a fiatok a kórházból, még akkor is beteg leszel és átadod otthon neki.

És bár én is nehéz szívvel hagynám ott a fiamat ilyen helyzetben a kórházban, de lehet hogy ilyen helyzetben tényleg jobb, ha apuka ott van vele, te pedig otthon gyógyulsz.

Kitartást és jobbulást mindkettőtöknek!

2014. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En korhazbol mikor bent voltunk Fiammal rotat hoztam haza (Fiam nem kapta el szerencsere)

Folyamatos kezfertotlenites, barmihez erek elotte fertotlenito, szajmaszk stb... de betegen, beteg gyereket apolni nagy feladat!

Menj ugyeletre es irass valami lorugast! Hogyha elmondod mi van a Gyermekeddel biztosan adnak valami erosebb gyorsabb megoldast! Az orrodat meg sterimarral mossad minden orrfujasnal! Nagyon sokat segit hogy ez a trutyi gyorsan uruljon!

2014. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Most olvastam el a tegnapit!

Hat ez nagyon kemeny :(

Eros gyerek, gyorsan gyogyul, ahhoz kepest, hogy ez egy eleg komoly betegseg...

Jobbulast nektek! Ezzel a tudattal inkabb nem mennek ma be!

Nagyon gyenge lehet meg az etvagytalansaga miatt!

Es ha belegondolsz, hogy egy 1-2 napos hasmeneshez mar ajanl a mi dokink etrend kiegeszitot (humana- asvanyi anyagok es vitaminok vannak benne) akkor milyen ellenallo kepessege maradhatott neki?

Lehet bolcsiben szedte ossze!


Mi ilyenkor azt csinaltuk hogy tesom bement 2-3 orara hozza (3 hetig voltunk bent, szulo nem furodhetett az osztalyon)

Es akkor hazamentem 2-3 naponta rendbe tenni magam es furdeni egy tisztessegeset nem csak intim torlozni+ nogyogyaszhoz is mennem kellett miss.ab miatt kontrollra, boltba mikor mar jobban volt teaert, meg amit kert! Ha van keresztanya vagy baratnod akiert oda van es bemegy hozza akkor apa is kaphat otthon nehany orat aludni rendesen!

2014. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Én maszkkal bemennék, ha nem lennék konkrétan rosszul. Picit leváltanám a férjem, estére megint csere.


Írtam a másik kérdésedhez is, az én fiam volt szalmonellás, mi relatív könnyen megúsztuk, de 1,5 hónapig itthon volt, míg kiürült a szervezetéből...

2014. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
én tuti nem bírnék otthon ülni, míg a gyermekem a kórházban van. bemennék, még 10 percre is.
2014. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
voltam bent,vittem pár dolgot,meg amúgy is ott van mellette az ügyelet. azt mondták, hogy arcüreg gyulladás,pár napig óvatosan a babával. a kicsi jól ban már,eszik iszik, jókedvű, sokkal nyugodtabban hagytam ott így apával.
2014. febr. 9. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!