Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bemenjek kisfiamhoz a kórházba...

Bemenjek kisfiamhoz a kórházba, vagy ne? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


tegnap én tettem fel ezt a kérdést. Nagyon le volt gyengülve. Mára itthon aludtam, és férjem maradt bent nála. Ma hajnalban arra keltem, hogy be van durranva a torkom, alig bírok nyelni, orrom be van dugulva, és amit nagy nehezen kifújok, az ragadós sárgás-zöldes...


Már bent lennék nála, de félek, hogy elkap még valamit. És bár férjem azt mondta reggel, hogy ma már nagyon jól van, mintha semmi baja nem lett volna, szépen eszik-iszik, nem lázas, jókedvű stb., attól még gondolom a szervezete le van még gyengülve, és ha rákapna valamit a szalmonellára, az nagyon nem lenne jó. Viszont annyira szeretnék mellette lenni, és úgy érzem, hogy cserben hagyom, ha nem megyek be.


Ti bemennétek? Most megiszok egy Neocitrant, kicsit fekszem, hátha jobban leszek. Vagy akkor sem? Elvileg, ha ma jól van, akkor holnap haza is engedik.



2014. febr. 9. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Orulok! Gyogyuljatok gyorsan!
2014. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Off: Nagyobbik gyermekemnél jártunk így. A nejem összeszedett valami fertőzést (a mai napig hiszem, hogy a gyerek miatti aggódás gyengítette le az immunrendszerét), így én strázsáltam a fiunk ágyánál. Később hálát adtam a sorsnak, hogy így alakult, mert akármennyi időt tölt egy szülő a gyermeke mellett, utólag mindig gyalázatosan kevésnek érzi. Szóval minden rosszban van valami jó, és vígasztaljon a tudat, hogy a férjednek jót tettél. :D

És persze jobbulást mindenkinek!

2014. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!