Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen baba/gyermek szépségver...

Milyen baba/gyermek szépségversenyek vannak most, amire lehetne jelentkezni?

Figyelt kérdés
Köszönöm:-)!
2014. febr. 9. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Na megint az en gyerekem a legszebb a vilagon szuperanya.

Hajra!

2014. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kérlek, nehezedre esett volna, ha ilyen magasröptű kommentet magadba tartottad volna?

Kérdeztem valamit, és nem állítottam! Tudod, mimdenki magából indul ki. Úgy látom, ebben az esetben nagyon ihaz:-)


Legközelebb válaszolj, vagy ha nem tudsz akkor ne.

2014. febr. 9. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
A kerdesedre a valaszom igen.
2014. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazán magadba folythattad volna:-)!😩
2014. febr. 9. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Remélem csak olyanok, ahol a szülőnek sok pénzt kell érte fizetni!
2014. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na jól van, látom itt tényleg nem érdemes semmit sem kérdezni. Semmilyen témában. Rögtön jönnek a hárpia nők, akiknek semmi sem jó, az a lényeg, hogy kukacoskodjanak...
2014. febr. 9. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Ne idegeld magad kérdező,neki valószinűleg "csak" aranyos gyereke van.....
2014. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bnomika88 ***** válasza:
73%

Majd besz... tam a rohogestol ezen a kommenten :-)

Nem gondoltam volna, itt meg veszekedni is lehet.

Szegeny kerdezo, teljesen igaza van, engem is erdekelne, ha lenne ilyen.

2014. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Öcsém,mennyire frusztrált az első válaszoló,mi van nem kapott el már rég a kedves párod vagy már nincs az

a baj?


Kedves Kérdező!

Szerintem írd be a googliba,hogy 2014es szépségversenyek babáknak hátha kiad valamit.Nem tudom mi a baja szépségversennyel,oké vannak durva esetek pl amerikában ahol a kislánynak műhaja egy kiló sminkje,műkörme,mű szempillája van és hasonlók de vannak normálisak is,és pedig ah egy gyerek szép miért ne lehetne elvinni ha neki is kedve van hozzá?

2014. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszina választ! Azoktól a versenyektől szeretnék távol maradni:-)) Ez kizárólag az én " szórakoztatásom", amivel nem hinném, hogy egy baba egyéniségét/akaratát sérteném, vagy rosszat tennék vele. Nem értem mi ez a lázadás.

Google-ba beírtam, de csak ilyen szavazósat találtam:-( Inkább ahol zsűri választ:-)

Szerintem ez nem bűn és ezzel nem teszek semmi rosszat! Teljesen normális, ha egy anya büszke a gyermekére!

2014. febr. 9. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!