Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apasági nyilatkozathoz...

Az apasági nyilatkozathoz elég az orvosi igazolás fénymásolata?

Figyelt kérdés
Tavaly mikor adott igazolást a doki a terhességről, az eredetit elvették a könyvelésen a családi adókedvezményhez.
2014. febr. 10. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, közjegyző előtt kell letenni a nyilatkozatot.
2014. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elso, kevered a szezont a fazonnal....


Eredeti orvosi igazolas kell, kerdezo.

2014. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. És szerintetek ha elkérném a munkahelyemről az eredetit akkor odaadják?
2014. febr. 10. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekik is eredeti kell. De nem ertem mi a gond, az orvos ad ujat,egy percbe se telik kitolteni.....
2014. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem tudtam hogy adnak másikat. :) Holnap megyek nődokihoz úgyis UH-ra. Akkor majd kérek egy másikat. :) Köszi a segítséget.
2014. febr. 10. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
A családi adókedvezményhez olyan papír kell ami azt igazolja, hogy mikor voltál 91 napos, az apaságihoz meg az kell, hogy mikorra várható a szülés.
2014. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Tavaly ami papírt kaptam a dokitól ,arra mindez rá volt írva. Hogy hány hetes terhes vagyok meg az is hogy mikorra várható a szülés. :)
2014. febr. 10. 19:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál és kaptam igazolást :)
2014. febr. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!