Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincs ingyenes h1n1 oltóanyag?

Nincs ingyenes h1n1 oltóanyag?

Figyelt kérdés

Máshogy nem tudtam kiírni a kérdést.


Nekem nem akarta beadni a háziorvos, mondván, ogy elfogyott. Na felhívtam az ántsz-t és jéé egyből lett oltóanyag, ingyen.


Csak azért írom, mert láttam sokakat nem oltottak be ingyen, pedig járna. Egy telefon a helyi ÁNTSZ-nek és már lesz is másnap ingyenes, amennyiben jár. Egy telefont megér, nagyon kedvesek és segítőkészek, szóval hajrá, a dokik meg dögöljenek meg és fizesség a büntetést, ha már ennyire hülyék.


2009. dec. 8. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ma én ugyan igy jártam adott receptett!!az idióta de itt miskolcon a az sztk-ba van ilyen oltó központ ahol van elég!!felháboritó ami itt megy!!
2009. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak oltóponton nem oltanak ingyen

Én felhívnám a dokit a helyedben, hogy rendeljen, vagy megy a telefon a megfelelő szervnek

2009. dec. 8. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Miskolcon nemcsak a háziorvos adhatja be ingyen a kismamáknak, hanem a Semmelweisben a fertőző osztályon vagy hol is, nekem ma mondták. Lehet, hogy az az oltópont, nem tudom, nem kérdeztem, mert én nem oltatok.


Nem tudom, miért üzlet egy háziorvosnak, hogy nem adja be az ingyeneset, hanem receptre veteti meg??? Tényleg olvastam én is több ilyet itt már.

2009. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerű, a háziorvosoknak kiküldtek egy bizonyos adagot, az ingyenes. Viszont hiába rendelnek, nagyon keveset, vagy egyáltalán nem kapnak, mert inkább az oltóponokra viszik. Sajna ez a helyzet :(
2009. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem ezt mondták. Nálunk van az Ántsznél, nálunk egyértelműen a doki volt a hanyag, nemtörődöm. Egyszerűen nem akar rendelni és amúgyis már feleslegesnek tartja az oltást.
2009. dec. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!