Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok a Hölgyek, akik 35-40...

Azok a Hölgyek, akik 35-40 éves, vagy még idősebb korban vállalnak gyerekeket megkérdezték már maguktól, hogy ne adj isten, megbetegszem és akkor ki fogja felnevelni a gyerekemet, gyermekeimet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 16:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem kor kérdése. Sógornőm 39 évesen halt meg rákban, itt maradt utána egy 10 év alatti és egy közel 20 éves gyerek. Fiatalon szült, mégsem érhette meg, hogy lássa felnőni a gyerekeit.


Én 33 évesen szültem, nem vagyok az általad rizikósnak számított korosztályba, de eszembe jutott. De akkor is eszembe jutott volna, ha 25 évesen szülök, mert sajnos fiatalon is meg lehet halni :-(

2014. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%
Igaz hogy még "csak" 33 éves vagyok, most várom a második babámat, de hidd el, én fogom felnevelni. Persze ha nem csap belém jövőre a villám :) Ja sportolok, és TÉNYLEG max 25-nek nézek ki, de még annyinak sem érzem magam :) A férjem dettó. 3 éve "szabadultunk" az albérletből, rögtön terhes lettem, egyetemi kollégiumba és albérletbe nem vállaltam volna gyereket, biztos anyagi hátteret alakítottunk ki, most van itt az ideje a családalapításnak. Te az idősebben gyermeket vállalókat kövezed, más pedig azokat akik huszonévesen a semmire, illetve a saját szüleik nyakára vállalnak. Miért betegednék meg előbb mint akármelyik huszonéves? A mai fiatalokat elnézve simán túlélem őket, totál el vannak hízva, kényelmesedve a Mekdöncis kaján! A napi mozgás kimerül az érintőképernyő bizgetésében...
2014. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%

A Hölgyek általában úgy szülnek, hogy Urak teherbe ejtik őket:)

Én 35 évesen szültem a másodikat, nem hinném, hogy az elkövetkezendő 20 évben több esélyem lenne a halálra mint az elmúlt 20 évben:)

2014. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%
Hogy megkérdeztem-e magamtól, hogy ha te megbetegszel, ki neveli fel a gyerekeidet? Bocs, de nem.
2014. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%

39évesen szültem a kislányomat és van apukája is,aki felnevelheti ha én nem lennék...


Az édesanyám nagyon fiatalon szült és 25 évesen meghalt!!!

Legyél szives nekem megmagyarázni kedves kérdező,hogy ez hogy lehetett???

Hogyan történhetett ez meg,amikor csak 25 éves makk egészséges gyönyörű nő volt?????


Az ekkora ostoba kérdésektől egy hétig csak balra tudok nézni ,komolyan!!!

2014. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy nagyon jo mondas. "Majd atmegyunk a hidon ha odaertunk". Addig felesleges ilyen dolgokon agyalni akkar 20 vagy akkar 40 eves az ember. Persze legyen meg az egeszseges egyensuly, hogy ha valami baj van akkor az ember mit hagy a gyerekere vagy kire tudja bizni ilyen esetekben... de nem szabad atesni a lo tuloldalara.
2014. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!