Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú végén megkérdezté...

Állásinterjú végén megkérdezték ha nem engem választanának, az önéletrajzot későbbiekre eltehetik? Milyen kérdés ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó! Lehet, hogy később lesz olyan pozíció, amire alkalmas vagy, és akkor felveszik veled a kapcsolatot. Engem volt, hogy fél év után hívtak!
2014. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jóindulatú.

Ha később keresnek valakit előkapják az önéletrajzodat és lehet, hogy megkeresnek.

Legalábbis ezzel szokták indokolni a dolgot.

2014. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű ember azt mondja, hogy igen. És ha fél év múlva megkeresik, akkor 2 dolgot tesz: ha még mindig munkanélküli, akkor boldogan elfogadja a felkínált állást. Ha már talált állást, akkor udvariasan megköszöni, és visszautasítja.
2014. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehetséges, hogy ha az az ember akit felvettek a próbaidő alatt elhasal akkor a már megfeleltek közül választanak másikat.
2014. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan,hogy egy poziciora nem engem valasztottak, de 3 honap mulva hivtak, hogy van meg egy uj pozicio, erdekel-e. Az elso alkalommal is megfeleltem volna, csak egy helyuk volt es 2-3 alkalmas jelolt.
2014. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell feltenni ezt a kérdést a pályázónak. Szerintem a legtöbb cég automatikusan archiválja az önéletrajzokat egy meghatározott ideig. Ehhez nem kell külön engedély.
2014. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De igen, kell, nekem mindig meg szokták kérdezni. Az más kérdés, hogy általában nem foglalkoznak vele, mindig inkább az újonnan beérkezettek közül választanak, tehát mindig érdemes nézni a hirdetéseket, és jelentkezni újra.

Olyan viszont már volt velem, hogy beadtam az önéletrajzomat, és 2 hónapon belül 4 különböző interjún voltam annál a cégnél, a 4.-re vettek fel.

Szóval a válasz erre a kérdésre mindig az, hogy természetesen, még én szerettem volna ezt kérni.

2014. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
oktoberben interjuztattak,1 het mulva jeleztek h nem engem valasztottak. Februarban felhivtak hogy aktualis e az allaskeresesm még mert akkor ujra meghallgatnanak. Fel is vettek.
2014. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6: manapság komolyan veszik az adatkezelést, a személyes adatok nyilvántartását, ezért ez meg kell kérdezniük.


Amúgy nem ritka, hogy van több jó jelentkező, egy állás van, tehát azok is kiesnek, akik amúgy megfeleltek volna... felvesznek valakit, de az mégis lelép vagy nem válik be a próbaidő alatt, ilyenkor nem kezdenek újra interjúztatni az elejétől, hanem akit már meghallgattak, azok közül választanak megint, hogy hátha még aktuális az illetőnek.

2014. jan. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan, hogy nincs ló jó a szamár is...

Ha 1x nem téged vettek fel annak oka volt, ha megkeresnek hogy mégis gyere dolgozni, akkor az már megalkuvás. Szerintem max. átmenetileg működhet.

2014. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!