Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az alábbi...

Mi a velemenyetek az alábbi nevekről? 2. Kisfiamat várom. A vezetékneve Samu lesz. Tehát a két teljes név : Samu Salamon, Samu Illés Ha esetleg van mas ötletetek, irjatok, szép bibliai neveket ;-)

Figyelt kérdés
Ez most játék jelleggel kérdezem, persze, mi döntjük el, csak kiváncsi vagyok az ötleteitekre.:-)

2014. febr. 12. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Samu Salamon szerintem nagyon nem jó együtt... az Illés akkor már sokkal jobb (de nem az igazi az sem az én fülemnek).
2014. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a Samu Salamont hanyagolnám!!

Samu Áron,Samu Roland,Samu Ádám, Samu Gábor , Samu György, Samu Tamás, Samu Ákos, Samu Bence, Samu Balázs, Samu Tivadar, Samu László,Samu Zalán, Samu Zétény,

Remélem lesz közte számodra tetszetős. 14hkm

2014. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet!

A Samu Salamon nekem kissé röhejes, ne haragudj, tényleg nem bántásból mondom!

Ha muszáj bibliai: Ábel, Máté stb.

2014. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Máté sem jó, mert saMUMÁté... ez sem hangzik jól jól.

Az Illés egyre jobban tetszik amúgy.

De szerintem jó lehet akár az Áron, Ábel, Barnabás, vagy ha nem ragaszkodtok a bibliai névhez még tovább bővülhet a nevek köre...

2014. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Salamont nem kéne. :) Az Illés szép, de a Samuval nem az igazi. Az elsőt hogy hívják?
2014. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz. Samu Dávid mondjuk?
2014. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik (bocsi), de a Samu Illés tényleg jobb. Valaki már írta az Áront és az Ádámot, nekem is ezek tetszenének. Vagy esetleg Dániel, Gergely, András.
2014. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Samu Boldizsár sztem sokkal jobb lenne vagy ilyesmi,de a Samu Salamon nem illik össze, nagyon nem jó sztem sokszor csúfolnák szegényt. Nekem a Samu Illés, meg azért nem mert rövid a vezetéknév és inkább vmi hosszú lenne jó hozzá. Majd írd meg mi lett!
2014. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Sámuel. Nálatok is jópofa lenne ez a keresztnév, nem? :)
2014. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik a Samuel, csak ezzel még egy mondókát is ismerek: Jákobnak volt hat fia, mind a hat csizmadia Simi,Samu,Sámuel,Dini,Dani,Dániel :-)) szóval a Samu Sámuel még a Samu Salamonnál is durvább lenne :-D egyébként szerintem mindig az a szemely határozza meg a benyomást,aki a nevet viseli. Pl van egy kisfiú ismim, ugy hívják Sámson. A név nem szokványos, talán kicsit fura is, de a gyerek olyan gyönyörű, és a kisugárzása olyan erős, jog nagyon illik rá!
2014. febr. 13. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!