Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a szoptatás...

Szerintetek a szoptatás abbahagyásával remélhetek még némi súlyvesztést?

Figyelt kérdés

60kg-val lettem terhes 82-vel szültem. Kb a gyerekfél éves korára 66 lettem, most 15 hós korára 65. Egyszerűen nem megy lejjebb. Igaz sportolni nagyon nem sportolok, még mindig kelek hozzá éjjel és ki vagyok. Még mindig szopizik.

Szerintetek ha a szopi elmarad jobban fog lemenni?Tartalékol a szervezetem vagy szimplán keményen le kell majd tornáznom, diétáznom?

172 cm vagyok.



2014. febr. 12. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerintem nem. Tornázni kell meg odafigyelni, hogy mit eszel. Amíg éjjelente nem alszol, addig nehéz megvalósítani, de például a délutáni alvása közben is tornázhatsz otthon.
2014. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Odafigyelés megvan azért is fogytam le már ezt a 10 kgot. Amikor alszik dolgoznom kell vagy pihenek mert kivagyok. Ha éjjel a férjem kel akkor tip top vagyok tele energiával akkor van kedvem is mozogni de ez egyenlőre ritka.
2014. febr. 12. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
én 55 kilóra fogytam a szopi alatt. 10 hónaposan nem kérte többet és el is indult, innentől 10 kiló leugrott, nem is értem hogyan. azóta is sovány vagyok és egyszerűen nem tudok visszahízni 5 kilót :(
2014. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így legyen nekem is!:-) mondjuk nekem a 58-60 elég, az 55 már kevés.
2014. febr. 13. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lányok én már 70-nek is örülnék...én is 172 vagyok,első gyerekkel 83kg-val estem teherbe,103kg val szültem és 16 hóanp kellett ahhoz hogy 26kg-t lefogyjak,így lettem 77kg!Most a második terhesség után majdnem 6 hónappal 93kg vagyok...egyenlőre van mgé pici tejem,de amint elfogy elkezdek fogyózni,de egy gyerek után 5 kg plusz egyáltalán nem sok!172 cm-hez 65kg szerintem teljesen ideális,nekem is az a cél!
2014. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves vagy köszönöm szépen a bíztatást!

nagyon ügyes vagy hogy olyan sokat leadtál az elsőnél, sztem sikerülni fog újra!!

a a tapasztalatom az hogy a ch megvonás gyors látványos eredményt hoz.

2014. febr. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!