Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S van egy 3hetes babám...

S. O. S van egy 3hetes babám akit szoptatok de én belázasodtam!?

Figyelt kérdés
Most lázasodtam be így nincs étvágyam egy falat sem megy le a torkomon így viszont nincs tejem de a nem szeretném hogy a baba éhen maradjon mit tegyek? Lázlehúzásra mit tudok tenni?

2014. jan. 27. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedhetsz be algopyrint vagy panadol-t. Inni igyál, nem hiszem, hogy elfogy a tejed...
2014. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom csak panadolt lehet szoptatas alatt. A tejed nem megy el, tavaly mikor ot hetes volt a fiam hasmenos virust kaptam el, harom napig kaja semmi, a viz is eppen csak benaradt,megsem fogyott el a tejem. Meg annyi hogy en szajmaszkban szoptattam mig beteg voltam. Jobbulast!
2014. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 hetes volt a fiam, mikor elkaptam az influenzát, 41 fokos lázam volt, dokihoz kellett mennem. ő mondta, hogy az algopyrint simán be lehet szedni (megnézte valami könyvecskében biztos, ami biztos alapon)


kicsit kevesebb tejem lett (én akkor már antibiotikumot is kaptam, mert nem akart a lázam lejjebb menni), de visszaállt, mikor meggyógyultam. Viszont nekem is azt mondta, csak szájmaszkban legyek a baba közelében (de mondom, ez influenza volt)

2014. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Algopirin tényleg jó, és lehet szedni is..én nagyon fejfájós vagyok, és terhesen is szedhettem.

Tünet enyhítésre még iszogathatsz hársfavirág teát.

Az a lényeg hogy igyál sokat, és próbálj legalább gyümölcsöt enni.

2014. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Algopyrin, furdo, borogatas. Sok folyadek. Miert lazasodtal be?
2014. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak panadolt lehet szedni szoptatás alatt. Nekem szörnyű alhasi görcseim lettek amikor a lányom 3 hetes volt. Rettenetesen fájt és lázasodtam is, mégsem engedtek panadolon kívül mást szedni. A láztól szerintem ne félj nekem is 40 fokos volt napokig mégsem ment el tőle a tejem.
2014. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
alapból kevés tejem van a rendszeres főtt kajától van de most nem tudok enni egyáltalán nem tudom miért lázasodtam be bár köhögök taknyos vagyok megy a hasam és hányingerem is van
2014. jan. 28. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Algopyrint is lehet.Nem tudod miért lázasodtál be?Hát ez elég komoly tünetegyüttes,ezektől van a lázad.
2014. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!