Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkahelyre mit kell írni a...

Munkahelyre mit kell írni a nyilatkozatba, amikor bejelentem a terhességet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen nyilatkozat?

Ha már megvan a kiskönyved, szólsz a főnöködnek személyesen, és megbeszélitek, hogyan tovább.

2014. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alulírott X Y tájékoztatom, hogy várandós vagyok. Gyermekem születése (dátum)-ra várható.


kelt, aláírás



Ha a munkahely kéri, orvosi igazolàst csatolj.

Két példány, egy az övék, egyen aláíratod hogy átvették, az a tiéd.

2014. febr. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még azt is beleírhatod, hogy meddig akarsz dolgozni. Igaz én személyesen közöltem a főnökömmel, nem kellett semmilyen nyilatkozatot tennem, de az volt az első kérdése, hogy előreláthalólag meddig számíthat rám.
2014. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt inkább csak szóban, hogy meddig akarsz dolgozni.

Táppénzre csak eü indokkal lehet menni, ha előre leírod hogy ekkortól mész, az bizonyíték táppénzcsalásra. Nem érdemes fegyvert adni senki kezébe (a mai világban...)

2014. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!