Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tehéntej egy éves kor elött?

Tehéntej egy éves kor elött?

Figyelt kérdés

Ma voltam vàsàrolni,és a bébiitalokat nézegettem.Tehàt a por alapt.Mint pl csoki ital,stb.

Mind hàtuljàn feelvan tüntetve hogy fele tehéntej-fele vizzel készitendö.Màr 6 honapos kortol adhato.Én nem vettem meg a 9 honapos gyerekemnek,nem voltam biztos benne hogy jo ötlet.Van köztetek valaki,aki egy éves kor elött ilyesmit adott a babànak(természetesen sajtot krémturot,stb kap màr)


2009. dec. 9. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz szerezni kecsketejet, azt is kipróbálhatod.

De én a csokiport óvakodnék ilyen kicsinek adni. Bármit írnak rá. Semmilyen port nem tennék a tejébe.

2009. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha krémtúrót adsz, akkor már mindegy. Én jobban tartanék a krémtúró ízesítőanyagaitól.Mint a tejtől.

Én 9 hónapos kortól adtam 1 rész vízhez 2 rész forralt tejet.

2009. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tejet fiamnak is csak másfél évesen adtam, a tej és a tejtermék nem ugyanaz.

Most 9 hónapos lányom eddig csak joghurtot, túrót és pici reszelt sajtot a kajába kapott.

2009. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vártam ki az egy éves kort a tehéntejjel. A fiam 4 hónapos kora óta volt tápszeres, de 10 hónaposan már semmilyen tápszert és babatejet nem fogadott el. Akkor javasolta a védőnő, hogy adjak neki tehéntejet, egyharmad vízzel higítva, persze forralva. Azt kapásból elfogadta. Most két éves, és nagy tejivó :)
2009. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!