Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van a mobilotokon olyan...

Van a mobilotokon olyan alkalmazás, ami hasznos a gyerkőc miatt/mellett?

Figyelt kérdés
Nem tudom, milyenek léteznek, kezdő vagyok, de biztos van olyan, amire én nem is gondolnék. (pl menetrend, kajáldák a közelben, akármi) :)
2014. febr. 16. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
aha, a telefonzár, de már azt is megfejtette :/
2014. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nincs busz amivel járunk vagy 10 éve ugyan úgy jár, kajáldának meg csak a száma kell, hogy rendeljek.
2014. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Játékok, hogy míg altatom, ne unatkozzak :)

Már elmúlt 1 éves, nem kell semmit csinálni, csak az ágya mellett maradni, míg el nem alszik.

2014. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Gyermekfigyelő, olyan biztos van. Hol a gyerek vagy ilyesmi, bár nem tudni mekkora a lurkó.
2014. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
MY talking tom :)) a lányaim imádják etetni, pisiltetni, altatni a cicát. Ês ha beszêlnek hozzá utánozza õket vicces hangon. Êrdemes letõkteni. Bevallom mêg ên is szeretem gondozni azt a cicát, olyasmi mint a tamagocsi :)
2014. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gyönyörűséges ***** válasza:
okos baba kartyak :) imadja a 18 honaposom. Amugy amit en szeretek idojaras, jofogas alkalmazas, jatekok engem nem erdekelnek, jah szokeresozni szoktam, na az az egy jatek amit letoltottem :)
2014. febr. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Nincs, sokszor azt sem tudom hol a telefonom, igyekszem minél gyakrabban megszabadulni tőle.

Telefonáláson és nagy ritkán sms-en kívül nem használom semmire, pedig állítólag tud mindent.

2014. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Néhány játék, amivel végszükség esetén le tudom kötni őket, amíg valahol várni kell. Pl. a múltkor kénytelen voltam magammal vinni őket a fodrászhoz és tök jó volt, hogy tudtak játszani. Memóriázni szoktak, Uno-zni vagy Angry Birds-özni :)

Az időjárás app is nagyon hasznos, indulás előtt meg szoktam nézni.

TV műsor és zseblámpa is jól jön néha :)

2014. febr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabszem ***** válasza:
Babymonitor nevű alkalmazás. ha vendégségben vagyunk és a baba bent alszik a szobában akkor beállitom és a telefon felhivja a férjem telefonját ha a gyerkőc sir.
2014. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Baby Sleep ezt kiskorában használtuk, altatódalakat játszik, szerette, mostanában már csak táncol rá.

Időjárás, ez is hasznos szerinem, mert tudom, hogy öltöztessem. Néha úgy látszik fentről, hogy jó idő van, süt a nap, de csak ha leérünk akkor érezzük, hogy hideg van. Az alkalmazáson megnézem, hogy hány fok van, és tudok viszonyítani, hogy mennyi ruhát adjak rá.

2014. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!