Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van a mobilotokon olyan...

Van a mobilotokon olyan alkalmazás, ami hasznos a gyerkőc miatt/mellett?

Figyelt kérdés
Nem tudom, milyenek léteznek, kezdő vagyok, de biztos van olyan, amire én nem is gondolnék. (pl menetrend, kajáldák a közelben, akármi) :)
2014. febr. 16. 23:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
menetrend, időjárás, zseblámpa és xilofon :)
2014. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zabmester ***** válasza:

Nem kimondottan a gyerek miatt/mellett, de szeretem, hogy van rajta zseblámpa. Van úgy, hogy már alszik, amikor rájövök, hogy valamit a szobájában hagytam, akkor azzal megyek be, szóval ilyesmire használom.

Menetrend nekem régebben volt rajta, de már az előző menetrendváltozásnál sem frissítették, a mostani meg teljesen új, olyan sincs még fent (bár mondjuk ez sem kimondottan gyerekspecifikus, én a munkám miatt is sokat buszozok).

Van rajta pár játék, amivel a fiam szokott játszani időnként (6 éves), pl. Angry Birds, Pou (na jó, ezzel én is szoktam játszani). Amit én használok, az egy határidőnapló (DigiCal), meg a menstruációs naptár (My Cycles). Szoktam még olykor használni a Foursquare-t is, mondjuk annak szerintem a világon semmi haszna, csak szeretem időnként visszanézni, hogy mikor merre járkáltam, ha nem felejtek el bejelentkezni, de valójában tényleg semmire sem jó, arra sem, amire anno kitalálták (azaz, hogy lásd, ha az ismerőseid esetleg pont ott vannak, ahol te, vagy hogy véleményt írj különböző helyekről). Van még rajta angol szótár, ez néha jól jön, van egy jegyzettömb (Inkpad), ide szoktam bevásárlólistát írni, ez nekem jobban kézre áll, mint a cetlik (azokat mindig otthon hagyom), és úgy kb. ennyi. Időnként leszedek ilyen-olyan játékokat magamnak (pl. egy időben kedvencem volt a Piano Master), de pár hét után megunom őket, meg elég sok helyet is foglalnak, arról nem is beszélve, hogy mennyire gyorsan lemerítik az akksit, ha sokáig játszol (sok alatt kb. 10 percet értek).

2014. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!