Ti védekeznétek?

Figyelt kérdés
3 év sikertelen teherbeesés után kivizsgálás, leletek negatívak, lombik, második próbálkozás sikeres, megszületik első baba. Újabb két év sikertelenség után megont lombik, elsőre sikeres, megszületik a második baba. Több gyerek nincs tervben.(nagyon nincs). Mivel nincs meg az ok, hogy miért nem sikerült a spontán terhesség, érdemes védekezni, vagy sem?

2014. febr. 17. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
természetesen igen... ha nem akarsz 3.-at és nincs ok, akkor persze...
2014. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiképp nem akarnak babát akkor igen. Ha nem gond akkor nem.
2014. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha biztosra akartok menni, akkor mindenképp.

Szerintem köttesd el magad és akkor nincs véletlen...

2014. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,pont hogy ilyenkor amikor az ember elengedi akkor szokott jönni.
2014. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokott a leghamarabb sikerülni a baba, úgyhogy biztos, hogy védekeznék. Elég egy spontán peteérés, és kész is a "baj". Szerintem is köttesd el magad, hogy biztosra mehessetek, ha tényleg nem szeretnétek harmadik babát.
2014. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem szeretnétek harmadikat akkor persze.
2014. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen!

Nekem van ismerősöm, akiknek szintén lombik után születtek meg végre az ikreik. Aztán -gondolom az esélytelenek nyugalmával élték a kis életüket - 2 év múlva, pont mikor készült volna vissza dolgozni, spontán teherbe esett :D

Bár velük szerintem madarat lehetett fogatni a történtek miatt.

De ez is azt bizonyítja, hogy amikor elmúlik a "görcs" a baba iránti vágy miatt, akkor sokaknál spontán is jön a baba...

2014. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, nem védekeztünk mert MiNEK??? Azt mondták a férjemnek, hogy soha de soha nem lehet spontán gyermeke, nekünk is lombikkal sikerült csak. Erre tessék! 7 hónap védekezésmentes házasélet után spontán terhes lettem, alig hittük el. Persze mi nagyon örültünk neki, de ha ti nem akartok több gyereket, akkor bizony védekezni kell, mert tuti, hogy ha nem várjátok becsúszik.
2014. febr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!