Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki Suttogózik...

Van itt olyan aki Suttogózik és bevált neki?

Figyelt kérdés
Babám lassan 8hónapos és nagyon szeretném leszoktatni az éjszakai szopizásról (3x,4x eszik éjjel). Olvasom a Suttogót, de még nem gyűjtöttem erőt, hogy kipróbáljam, nagyon félek, hogy végig fogja sírni az éjszakát.

#èjszakai szopizás
2014. febr. 18. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

én 3 hónapos korában kezdtem, a napirend nagyon bejött nálunk meg volt pár dolog még amit nagyon jól tudtam használni.

mondjuk enyém már 8 hetesen aludt 10 órát, szóval ezt nem tudom.

szerintem nem a módszer a tuti. vannak gyerekek akinek olyan a természete, hogy jól lehet velük ezt alkalmazni. és vannak olyanok akiknek teljesen más jön be.

próbáld ki, igazából nem egy nagy erőfeszítés, csak egy mély levegő kell hozzá, ha beválik akkor neked lesz jó, ha meg nem akkor kipróbálsz mást. de ha húzod, azzal tényleg semmire nem mész :)


egyébként szerintem a legfontosabb az az első körben, hogy miért kel fel. mert ha mondjuk éhes akkor kelni fog továbbra is, hacsak nem adsz neki nappal több szilárdat a tej mellé. ha fázik/melege van akkor szintén.

viszont ha csak cuppogna mondjuk a ciciden akkor tényleg elhatározás és kitartás, esetleg apa besegíthet :)

2014. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!