Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem abban tanácsot...

R74 kérdése:

Tudnátok nekem abban tanácsot adni, hogy mivel helyettesítsem a zöldségeket az ételekben úgy, hogy táplálót kapjon a gyerekem? Vagy valami bevált ötlet, hogyan birjam rá arra, hogy egyen?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem akar semmilyen zöldséget megenni gyümölcsöt is nagyon ritkán,almát eszik néha.Nagyon rossz evő és 2,5 éves.

#táplálót #kapjon a gyerek #jobban egyen
2014. jan. 7. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

készíts ilyet,hátha megissza

[link]

2014. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jól hangzik kipróbálom.
2014. jan. 7. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Én minden zöldséget és gyümölcsöt lepépesítettem. Pl bolognai szerűségbe rejtettem répát, cukkinit, padlizsánt, botmixerrel lepépesítettem. A hústól, paradicsomtól és a fűszerektől nem érződött a zöldség íze. Gyümölcsnél a csokipudingba rejtettem banánt vagy egyéb gyümölcsöt pépesítve, így észre sem vette.

Vagy esetleg megpróbálhatod a zöldségkrémleveseket, színes levesgyöngyökkel, hátha így tetszik neki.

Az én gyerekem is nagyon rossz evő volt, de ezeket hajlandó volt megenni.

2014. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!