Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónaposnak véletlenül 2...

15 hónaposnak véletlenül 2 éves kortól adható junior italt vettem. Lesz valami baja tőle? Adhatok neki este?

Figyelt kérdés

Sajnos a blokkot eldobtam, már nem tudom visszavinni.

Sokan ennyi idősnek már tehéntejet adnak, úgy gondolom ez a 24+ tejital még mindig jobb mint a tej.


2014. febr. 19. 18:04
 1/10 lcs ***** válasza:
én már egy éves korában kóstoltattam tejet a lányommal, semmi baja nem volt tőle. de talán először csak kisebb kóstoló adagot adjál, nehogy gond legyen :) vagy ha normális a védőnőd, akkor kérdezd meg a véleményét róla :)
2014. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rosszul gondolod te ha annyira műdolgokkal akarod etetni hajrá...
2014. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyönyörűséges ***** válasza:

Szegeny kerdezot leoltjatok, csak azert mert mas a meggyozodese. En is tejitalt adok a gyereknek, 21 honapos, rengeteg utanajarasbol tudom, h a tehentej milyen feherjeket tartalmaz es stb....ami e vesejuket teszi/teheti tonkre.... Na nekunk ez a felfogasunk, mi sem csesztetjuk a tehentejet ado szuloket, akkor minket se kene leosztani. Mindegy!

Kerdezo, velemenyem szerint a gyerekorvost v vedonot kerdezd meg, h adhatod e, ha nem, probald eladni ismerosnek v a tanacsadoba hirdesd meg, vagy tedd el mikor aktualis lesz.

2014. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy az ultrapasztörözött, sosem látott tehenet tej az kevésbé mű, de ebbe most ne menjünk bele!


A kérdésem az volt, hogy nem baj-e, ha 15 hósnak 2 évesnek való tejitalt adok?

2014. febr. 19. 18:23
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Már ma este meg kéne bontanom. Vagy menjek el az Auchanba venni másikat?

2014. febr. 19. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:

el vagy tévedve kérdező, a tej nem mű

én nem piszkáltam a kérdezőt ő írta,hogy a tejital ezerszer jobb,mint a tej

tuti nem lesz baja

2014. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt adok a gyerekemnek amit akarok. Ha műt, akkor műt. Neked semmi közöd hozzá! A kérdésem nem ez volt! Lapozzál ha nem tudsz érdemben válaszolni!
2014. febr. 19. 18:51
 8/10 lcs ***** válasza:
szerintem az a tuti, ha holnap megkérdezed a védőnő vagy a gyerekdoki véleményét, és akkor nem kell aggódnod, hogy lesz e baja, vagy sem :)
2014. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mégis mi baja lenne tőle? Nyugodtan add neki.
2014. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne lesz semmi baja töle. Én is jártam így anno. Összehasonlítottam később a két doboz tartalmi leírsát. Nincs nagy külömbség. Már nem újszülött gyenge kisbabáról van szó, akinek ne bírná a gyomra a nagyobbnak való tápszert.
2014. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!