Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A junior tejitalok (milupa,...

A junior tejitalok (milupa, nestlé) mennyire tálpálóak, laktatóak a babának? Kislányom nemrég töltötte be az 1. évet vacsorára nagyon keveset eszik ezért eddig este még tápszert adok neki.

Figyelt kérdés
De már gondolkodtam azon, hogy kipróbálom ezeket a junior italokat.Már régóta általussza az éjszakát. Csak azt nem tudom, hogy ha ilyet adok neki akkor azzal kibírja-e! Ti mit adtok estére az egy év körüli babátoknak? És mennyit eszik? Szilád illetve tej, v. tápszer.
2009. aug. 13. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
attól, h betöltötte az 1 évet, továbbra is szüksége van napi fél liter tejre. tehát reggel is és este is adhatod neki. a fiam nagyon szereti. reggel iszik 270et, aztán eszik szilárdat. este vacsi, aztán fürdés, és aztán a tápszer/babatej. ő jóllakik tőle.
2009. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mennyit vacsizik a fiad? Mert az én lányom kb. 2szelet csirkemellsonkát és kifujt, vagy egy virslit kenyér semmi. most azt nem hajlandó megenni.
2009. aug. 13. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 15 hónapos. Még reggel este tápszert kap, pár napja kevesebbet eszik belőle, olyan 180 ml körül, előtte elfogyott a 210 reggel és este.

Ő nem megy messze a tápval igy reggel kekszet vagy vajas kenyeret kap utána, kekszből 3-4 drabot megeszik kenyérből egy fél szeletet. Vacsira mi is hideget eszünk, ő is keveset eszik kb, mint a Tiéd és utána a tápi, de gondolom nem éhes, mert nem kel fel éjjel.


Én is kipróbáltam a babtejet, de semivel sem evett belőle se többet se kevesebbett, és másból sem. Igy maradtunk a tápszernél, mert gazdaságossabb, tovább elég, mint a babatej. Legalábbis amit mi használunk.

A dokinéninek sem volt semmi kifogása ellene, azt mondta akár 3 éves koráig eheti a tápszert. (na azt azért nem várom meg) :))


Szóval szerintem sem ke

2009. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a fiam este eszik főtt kaját, máskor nem hajlnadó. háááát nem mondom, h rengeteget eszik, de azért kajálgat.

1. voltam

2009. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Talmásiné Erika Anna válasza:
Nekem is hasonló probléma merült fel,de a védőnőm javaslatára én is tápszert adok.Nekünk a Nestlé Beba vált be.ESzik egy kis vacsit és,konkrétan lefekvésnél kapja a tápszert.
2010. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!