Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megunt játékokat hová adhatjuk?

Megunt játékokat hová adhatjuk?

Figyelt kérdés

Rengeteg megunt felesleges játék hever zsákokban nálunk.Arra gondoltam hogy talán van olyan intézmény Magyarországon ahol ezeket szívesen vennék,akár gyermekotthonok is.

Ötletek várnék hová kinek adhatnánk.



2014. febr. 20. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

mi ovink nagyon örülne neki :)

nagyon új még, 3 éves, így kevés játék van, viszont nem igen van pénz. sütivásárokat meg tombolás programokat szervezünk, hogy legyen pénz, de elég lassan haladunk...

2014. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyaotthonok, óvodák, bölcsik.


Nekem anyukám védőnő én mindig neki szoktam adni, hogy adja oda olyan családoknak, akiknek nem telik játékra, de megbecsülik őket.

2014. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En mindig a korosztálynak megfelelően a bölcsibe, oviba vagy az iskolába vittem be. Mindenütt örültek neki.
2014. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ezek mellett a kórházak gyermekrészlegei is örülnek neki
2014. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baranka ***** válasza:
Védőnőnek esetleg ő tudja ki szorul rá. Vagy családsegítő.
2014. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fészek gyermekvédő egyesület, Hüvösvölgyi Gyermekotthon, és még rengeteg hely van, ahol szívesen veszik a felajánlásokat.

Ovinak, védőnönek, helyi tegyesz-nek elvből nem adományozok semmit, egyrészt mert tudom, hogy nagyon sok mindent hazavisznek, sőt, láttam már, hogy a felajánlott adományokból árultak is holmikat..., és még tudnék mesélni, de inkább nem teszem, másrészt, mert szeretem olyan helyen tudni a megunt holmijainkat. Gondolom lepontoztok, de nem érdekel, aki tudja, ismeri ezeket a köröket, az tudja miről beszélek...

A kórházak gyerekosztályait is jó ötletnek tartom!

2014. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!