Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Detre, Bende, Ében vagy...

Detre, Bende, Ében vagy Salamon? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy ötödik másikat
2014. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Detre hülyén hangzik, Bende az a cicánk neve, Ében az kifejezetten szép és különleges szerintem, a Salamonnak meg fénylő töke van

szóval Ében (mellesleg az férfi név? nem női?)

2014. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Salamonnak meg fénylő töke van" ezen felröhögtem :D köszi.



Nekem a Bende meg az Ében a legnormálisabb ezek közül, A Detre meg a legrosszabb. De egyiket se adnám a gyerekemnek.

2014. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de egyiket se.
2014. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ezek közül csak a Salamon az igazi név...
2014. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, de ha muszáj lenne választani, akkor a Salamont. A többivel csak a gondja lenne szegény gyereknek.
2014. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 zabmester ***** válasza:

Bocs, egyik sem tetszik. Ha nagyon muszáj lenne választani, akkor a Salamon, de leginkább egyiket se.

A Detre nekem kimondottan vezetéknévnek hangzik (van is ilyen nevű ismerősöm), a Bendéről a bendő jut eszembe, az Ében még talán szép is lehetne, ha egy színesbőrű gyerekről lenne szó, de amúgy nekem kicsit mókásnak tűnik. A Salamonnal meg egy csomó viccet el lehet sütni, és el is fogják.

2014. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs de egyiket sem. Valahogy értem, hogy milyen logika, ill. milyen irányvonal mentén jutottatok ezekre a választásokra, de nekem egyik sem bejövős. Talán a Salamon, ha mindenképp muszáj választani.

Bendegúz, Benedek, Samu, Soma is akár, de az ilyen Kende és hasonló (ősmagyar?) nevektől kiráz a hideg.

2014. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem sem tetszik egyik sem. Ha nagyon muszáj lenne választani, akkor Bende vagy Salamon.
2014. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az 1-essel ertek egyet.

Ne haragudj de hogy sikerult ezeket osszevalogatn, hogy maradtak pont ezek a vegso rostan? Valami rettenetesek, persze ez szubjektiv :-) Es igen, a Salamonon kivul egyik sem "nev".

Egyiket sem valasztanam, de ha pisztolyt szegeznenek a halantekomhoz akkor a Salamont...

Persze neked kell hogy tetsszen :-) de szerintem az osszes kicseszes a gyerekkel...

2014. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!