Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szombatonkénti tanfolyam baba...

Szombatonkénti tanfolyam baba mellett?

Figyelt kérdés
Szeretnék elvégezni egy kétéves tanfolyamot baba mellett majd. Szerintetek össze lehet egyeztetni? Minden szombat, egész nap. Párom vigyázna a babára, ha pedig dolgozik, akkor anyukám. Rossz ötlet?
2014. febr. 21. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak a babám 1 éves kora után kezdtem el egy tanfolyamot, korábban nem szerettem volna. Kialvatlanság, szoptatás, ilyenek miatt.

Hogy jó ötlet-e, az a baba korától függ.

2014. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha értelmes és majd hasznot hajtó lesz a tanfolyam, akkor érdemes, de azért igen alaposan kell előtte mérlegelni.
2014. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyetemre járok 3 hónapos kisfiam mellett, havi kb. 3x2 napot. Apukája vigyáz rá, amíg én elmegyek. Teljesen jól működik, de segítség és gondos szervezés kell. Meg esti kitartás, mert csak akkor tudok tanulni, ha a baba alszik. :) Menni fog, ha igazán akarjátok és mindenki vállal plusz tennivalókat! :)
2014. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod. Ha te be tudod vállalni és a hozzátartozók is a picit egy egész napra, akkor járj tanfolyamra.

Én később, a fiam 2 éves kora után kezdtem el egy több hónapos tanfolyamot, heti 1-2 alkalommal jártam. Addig apa vagy nagyszülő vigyázott rá.

2014. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én péntek-szombat reggel 8-19ig ültem a padban, addig mindig a párommal vagy anyummal volt :) Semmi gond nem volt belőle, nekem jót tett őt pedig addig kényeztették.
2014. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyik hasznos volt. Zöld pacsi ment mindre :)
2014. febr. 21. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a mérlegképest akkor csináltam meg, mikor a lányommal itthon voltam gyeden. 7 hónapos volt, mikor elkezdtem és a tanfolyam utolsó 4 hónapja mellett már dolgoztam is (2 évesen került bölcsibe a lányom). A vizsgáknál nem volt egy fáklyásmenet, mert aludni nem nagyon volt idő, de megérte, azóta is ebben dolgozom.
2014. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zabmester ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, sokan végeznek tanfolyamokat GYED/GYES alatt. Miért is ne lehetne heti egy olyan nap, amikor a baba nem az anyukájával van, hanem az apukájával, aki ugyanúgy a szülője neki?

Én is tanultam a fiam mellett, amikor baba volt, még terhesen elkezdtem egy kétéves sulit, szülés után kb. egy hónapot hagytam ki, aztán bejártam továbbra is (kéthetente péntek-szombat). Nem volt belőle semmi gubanc.

2014. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Én heti 3 napot megyek,két éven keresztül délutánonként.

A férjem vigyáz ilyenkor a babára.

Terhesség alatt kezdtem el,egy éves múlik a baba,mire befejezem.Akkor talán,ha vissza vesznek,jobb helyem lehet,nem kell bent lennem napi 14 órát+ hétvégéket 8 órás fizuért.

2014. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!