Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRESZ tanfolyam mennyire...

KRESZ tanfolyam mennyire megterhelő iskola mellett?

Figyelt kérdés
4.-es vagyok gimiben, (Jövőre érettségizem, 5 évesen vagyok.) Szeretném elkezdeni, de mellette az iskolában is teljesítenem kell (elég erős osztályba járok), plusz nyelvvizsgára és előrehozott érettségire (angol) is készülök. Úgy tudom heti kétszer lenne délután oktatás. Megterhelő lehet ennyi minden egyszerre, vagy nem olyan vészes dolog, és belefér még az oktatás?
2014. jan. 28. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
a kresz a legegyszerűbb dolog a világon
2014. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kressz csak egy sétagalopp. Csak kis logika kell hozzá.
2014. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell tartanom tőle, ugye? :)
2014. jan. 28. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen ugyanígy csináltam. Kreszen is átmentem, meglett a középfokúm is (bár nekem német), és az előrehozott érettségim is 5-ös lett. Szerintem nem volt vészes.
2014. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtató! :) Gratulálok hozzá! Szerintem én is belekezdek és remélem nekem is sikerül. :)
2014. jan. 28. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ami megterhelő volt benne, az az, hogy sok időt elvett (mármint az órák), de annyira nem hosszú a tanfolyam, úgyhogy simán ki lehet bírni. Az anyag maga meg tényleg könnyű, vizsga előtt olvasgatod kicsit a könyvet és csinálgatod a teszteket, és meg is lesz. :)
2014. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :)
2014. jan. 28. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


én is 2 előrehozot-t érettségin vagyok, és 5 évesen. én intenzívre járok (8-16ig suliban) majd utána 17-21ig kresz. nem megterhelő, kevesebbet alszok és több kávét és energiaitalt iszok. egyszer ki lehet bírni.


egyébként nagyon könnyű, bár én minden nap megyek 2 héten át :)

2014. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!