Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elektromos orrszívó? Mi a...

Elektromos orrszívó? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Aki használt már ilyet, annak mi a tapasztalata? Tudnál típust ajánlani?

2 éves fiamnak gondoltam, hogy vásárolnék. Mióta bölcsibe jár, igen sokat folyik az orra. Hiába tanítgatom, még nem tud orrot fújni, a porszívós változat, meg nem célszerű éjszaka.

Mi a véleményetek az elektromos orrszívóról?



#elektromos-orrszívó
2014. febr. 22. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Az hogy egy rakás szar!Semmire sem való!!Csak pénzkidobás.

Nem szív rendesen,és ezzel több kárt okoz,mint hasznot.

Én tuti nem venném meg ismét.Le is cseréltük,orrszi-porszira.Én éjjel is azzal szívom az orrát.Miért nem jó éjjelre?

Ilyenünk van:


[link]

2014. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én abszolút csak ajánlani tudom. A férjem orvos, náluk ilyen van a klinikán, ezzel szívják le az osztályon fekvő gyerekek orrát, nagyon jó. (A férjem amúgy nem gyerekgyógyász, de a rezidens évek alatt ott is volt gyakorlaton, de ez már azután volt, hogy megszületett a lányunk, addig nem tudtam, hogy ilyen is létezik, és már volt porszívós, ami be is vált, de mi is most tervezünk venni ilyet, mert nálunk is aktuális a bölcsi.) Szóval én nagyon ajánlom. :) [link]
2014. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert éjjel használni macerás, a zúgástól tuti kipattan a szeméből az álom, aztán meg csak kaszinózik éjjel. Meg arra is gondoltam, bevihetném a bölcsibe, így ott is tudnák tisztogatni az orrát.

Én Momert-re, vagy Bébé comfort-a gondoltam.

2014. febr. 22. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:
A klinikán ilyen van, így mi ezt vesszük, a többit nem nagyon ismerem személyesen, de b.c. van egy ismerősünknek, ők is szeretik. :)
2014. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most dobtam ki, hogy ne foglalja nekem itt a helyet. Semmire nem jó, még az olyan orrváladékot sem szívta fel, ami teljesen vízszerű volt.
2014. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aj-aj. Akkor most aztán végképp nem tudom mit tegyek....
2014. febr. 22. 14:43
 7/10 lcs ***** válasza:
hát én próbáltam a pesztonkát, semmit nem ér. aztán vettel szájjal működőt, pont az éjszaka esetére, hát ha bazi nagy a tüdőd akkor biztos jó :) na most van a dr.benny elefántos, ez már tud valamit, de ezzel jól be kell gyakorolni az orrszívást, h tényleg hatékony legyen, de ennek tényleg jó a szívóereje. viszont a tapasztalatom az, hogy baromira nem mind1, mit kell leszívni a gyerek orrából, mert ha az igazi sűrű cuccot, főleg reggel ébredés után, akkor azt csak a porszívó tudja igazán alaposan :)
2014. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van:

[link]

Nem nagyon van összehasonlítási alapom mert a fiam össz 2-szer volt taknyos, de végülis tudtunk vele szívni ragadós zöld cuccot is. Bár szerintem közel nem olyan hatékony mint a porszivos, de azért a semminél több. Sajna nálunk a gyereket ettől is kitöri a frász, gondolom hogy a porszivosnak mennyire "örülne". De ha nem kell közelharcot vívni egy-egy orrszívás alkalmával, szerintem azért lehet vele dolgozni.

2014. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lcs ***** válasza:
100%
orrszívásnál az a lényeg, hogy tényleg ki legyen szívva rendesen, mert inkább legyen hangos a porszívó, mint arcüreg, meg középfül gyulladás...:)
2014. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak elektrmos orrszívónk van, Pesztonka márkájú. Szerintem jó. Kislányom 3,5 éves és még mindig használjuk.
2014. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!