Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fürdőruha kérdés! Május végén...

Fürdőruha kérdés! Május végén (akkor leszek kb 32 hetes) megyünk egy wellness hétvégére, milyen fürdőruhát szerezzek addigra magamnak?

Figyelt kérdés

Bikinim, van de nem nem szeretném ha a hasam kint lenne szabadon, gondoltam felveszem a bugyiját meg valami topot hozzá. Vagy esetleg vennék valami egyberészes olcsó fürdőruhát, ami nem baj ha esetleg a két napos használattól tönkre is megy.

Nem szeretnék túl sok pénzt áldozni rá, azért hogy kétszer felvegyem.



2014. febr. 24. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Mi baj a bikinivel miért nem szeretnéd hogy kint legyen a hasad?


Én is 32 hetes voltam, amikor nyaralni voltunk a tengerparton. Rajtam bikini volt. Mondjuk nekem mindig is tetszettek a bikinis pocis kismamák.

2014. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is vennék egy olcsóbb egyberészeset.
2014. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt aminek a felsőrésze egy spagettipántos top (talán tankini?). De nem ajánlom mert folyton felcsúszott... Szerintem is egyberészest vegyél.
2014. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én bikiniben voltam még 7 hónaposan is.
2014. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mi a bajom a bikinivel, egyszerűen túl pucérnak érezném magam talán:)

Meg nem akarom, hogy mindenki engem bámuljon, nincsenek csíkjaim se, hízni is éppen, hogy híztam egykilót (23 hetes vagyok). Most vagyok 55 kg.

Igazából apukáméktól kaptuk a hétvégét, vagyis velük megyünk(férjem, lányom, én) magamtól már biztos nem mentem volna, egyébként sem vagyok egy nagy strandolós fajta.

Akkor lehet nézek majd a kínaiban valamilyen egyberészest.

2014. febr. 24. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyenek vannak direkt kismamaáknak.

[link]

2014. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem kétrészes volt, a felső része olyan, mint egy top, csak nem tapadós, hanem kicsit szellősebb (nem tudom, érthetően írom-e) :)


én szerettem, nem csúszott fel

2014. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézz szét turiban,ha van időd.

Én tök véletlen találtam még 10 hetes terhesen egy direkt kismama fürdőrucit,300 ft volt és semmi baja.Megvettem.Akkor még csak sima egyberészest kerestem,de ilyet is találtam.Most 27 hetes vagyok,járok úszni heti 2x,tökéletes.Én nagyon csíkos vagyok,bár nem híztam sokat,de a bikinit nem tudnám sajnos magamon elképzelni.Jó annak,aki tudja hordani :-)

2014. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!