Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van különbség a tápszer és a...

Van különbség a tápszer és a tejital között? A kettő teljesen más?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a kettő két külön dolog!Tápszert nem helyettesíthetsz tejitallal.
2014. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na de mi a különbség??

Ezt én se tudom.

A tejital drágább, így én azt sosem veszek, csak tápszert, vagy tehéntejet kap a lányom.

2014. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert a lányom 17 hónapig anyatejes volt. Leszoktattam. Most 19 hónapos és mivel nem akartam tehéntejet adni neki, ezért 2 hónapja Milumil tejitalt iszik.


Ezért is foglalkoztat a kérdés. A DMben külön polcon vannak a tápszerek és a tejitalok, de mi a fene a különbség köztük? :D

2014. febr. 24. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

tápszer anyatej helyettesítő, tejital meg tej helyettesítő.


1 éves kor alatt tápszert kell adni, ebben a tejfehérje úgy van szétbontva, hogy ne okozzon problémát a picinek megemészteni, tehát az anyatej összetételére hasonlít.


a tejitalban már nincs úgy szétbontva a tejfehérje, tehát ez már sokkal jobban hasonlít a sima tehéntejhez (vagyis persze az, csak ebben is módosítják a tejfehérjét a könnyebb emésztés miatt), és plusz vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz ami a tejben nincs meg

2014. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!